Dremel Multimax – czyli jak wykonać przeźroczyste okno w obudowie komputera

Taki artykuł mógłby pojawić się na portalu dla chłopców. Nasz portal przeznaczony jest dla mężczyzn, dlatego prezentujemy instrukcje jak wykonać podświetlania drewnianego tarasu, aby teściowa nie potykała się po zmroku.

Ocena trudności:

** 2 gwiazdki (łatwe)

Użyte materiały:

Główne narzędzia:

Dremel® Multimax™ z tarczą do cięcia drewna i płyt kartonowo-gipsowych MM450, brzeszczotem MM411, płytą delta do szlifowania MM11 z papierem ściernym MM70W

Deski tarasowe

Gwoździe

Lampy LED

Krok 1

Wykonaj cięcia za pomocą narzędzia Dremel Multi Max z tarczą do cięcia drewna i płyt kartonowo-gipsowych MM450 przy podstawie bocznej ścianki podestu tarasu. W tym otworze schowasz kable (Kable można też schować za deską wtedy nacięcie nie będzie potrzebne).

Krok drugi

Wytnij otwory na lampy ogrodowe w tej samej ściance podestu tarasu za pomocą brzeszczotu  MM422.

Krok trzeci

Oszlifuj krawędzie otworów używając płyty delta MM11 i papieru ściernego MM70W.

Sadzenie

Posadź zielne rośliny lub róże w doniczkach z terakoty. Nie zapomnij o ich podlewaniu po zasadzeniu, gdyż terakota szybko wysycha i zmienia się w zależności od pory roku. Jeśli taras jest bardzo nasłoneczniony, wybierz pelargonie lub drobne alpejskie rośliny w doniczkach, które potrzebują mniejszej ilości wody.

Stwórz klimatyczne oświetlenie tarasu...

Posiłek na tarasie w ogrodzie nie miał dotąd tak olśniewającej oprawy. Oświetlenie zmieni wieczorny wygląd i stworzy przyjemny klimat Twojego tarasu. Za dnia możesz tam organizować obiady dla całej rodziny albo się opalać, a wieczorem zapraszać na taras przyjaciół na miłe pogawędki, przyrządzać koktajle lub z ukochaną osobą spędzić romantyczną kolację. Zamontowane lampy na tarasie będą go punktowo oświetlać w różnych kierunkach, tworząc klimat pełen wyrafinowanej elegancji. W prosty sposób zmienisz swój taras w krainę fantazji! 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony