Wiosenne remonty z Dremel TRIO

Wiosna zbliża się coraz szybciej, a w związku z tym wiele osób myśli o przeprowadzeniu remontu. Niestety myśl o niezbędnych narzędziach, nieprzewidzianych komplikacjach i wydatkach sprawia że przechodzi nam ochota na remont. A może by tak połączyć wszystkie niezbędne narzędzia w jedno? Dremel TRIO! dremel trioTo wielofunkcyjne narzędzie, które jest w stanie rozwiązać Twoje domowe problemy podczas remontu. Jest uniwersalne, kompaktowe i lekkie, a przy tym oferuje dużą moc. Dremel TRIO posiada system do cięcia spiralnego 3 w 1 umożliwiający wykonywanie cięć, szlifowanie i frezowanie.

Narzędzie wyróżnia się wyjątkową ergonomią. Posiada dwupozycyjny uchwyt i regulację prędkości obrotowej, która umożliwi Ci dostosowanie optymalnej prędkości do pracy w różnych materiałach. Dzięki technologii cięcia rotacyjnego 360°, narzędzie ułatwi wykonanie szybkich cięć wgłębnych,
w dowolnym kierunku, a także odręcznych w drewnie, tworzywach sztucznych, płytach gipsowo-kartonowych, metalu oraz płytkach ceramicznych. Ważnym atutem jest możliwość cięcia po dowolnej, nawet bardzo skomplikowanej w swoim kształcie krzywej, w sposób precyzyjny
i gwarantujący gładkie krawędzie.

Dremel TRIO można wykorzystać także w dekoracyjnej obróbce krawędzi - jego specjalnie powlekana podstawa zapobiega zarysowaniom i chroni delikatne powierzchnie obrabianych materiałów. Dzięki temu użytkownik ma gwarancję, że osiągnie bardzo dobrą jakość wykończenia, nawet w przypadku wykonywania cięć na gładkich powierzchniach (np. płytki). Użytkownik może regulować prędkość pracy w zależności od rodzaju obrabianego materiału. Dremel TRIO to również idealne narzędzie dla pasjonatów hand-made. Urządzenie pozwoli nam tworzyć unikatowe rękodzieła np. w postaci biżuterii. Mając pod ręką narzędzie Dremel TRIO każda praca będzie sprawiała nam tylko przyjemność.

Teraz wiosenne porządki nie muszą być już dla Ciebie utrapieniem. Dzięki Dremel TRIO do każdego remontu podejdziesz z większym zapałem i przyjemnością, a nie ma przecież nic lepszego, jak zadowolenie z wykonanej pracy.

Sugerowana cena detaliczna Dremel TRIO: 585 PLN

{gallery}drmel{/gallery}

Więcej informacji na stronie http://www.dremeleurope.com/pl

 


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony