Moda męska wiosna lato 2012 w H&M najbardziej na czasie

W sezonie wiosna lato 2012 moda męska w H&M to nie tylko Beckham i Marni. Znajdziemy tu prawie wszystko co można było zobaczyć na pokazach w Mediolanie czy Nowym Yorku. A oto kilka przykładów :

Tak wiązane apaszki znajdziemy między innymi u Prady i Luisa Vuitton apaszka

Spodnie z modnym krojem rozporka na przykład u Armaniego spodenki

Kapelusze D&G  kapelusz

Krawat bardzo modny model krawat

siatkaA to prawdziwa perełka  siatka! Najwięcej siatek pokazali panowie Dolce & Gabbana a pojedyncze modele znalazły się u większość projektantów w propozycjach na wionę i lato 2012.

Niewielu importerów zaryzykowało ściągnięcie z Chin siateczkowych kolekcji – może to i słusznie większość dojrzałych mężczyzn nie wspomina ich z sentymentem.

Wracając do oferty H&M mamy obowiązkowe w tym sezonie sandały, espadryle wszystko w modnych kolorach i hawajskich wzorach oraz paski i kratki!

Powracające kardigany! kardigan

Czego brakuje?

Prochowców, szerokich długich spodni i mokasynów. Ale i tak z oferty, z którą mieliśmy możliwość się zapoznać H&M ma największy wybór światowych trendów!

Możemy kupić sobie ubranie sygnowane marką znanego projektanta to taki lek dla naszej psychiki wtedy czujemy się lepsi. Ponieważ, jednak i tak większość nie zwróci na to uwagi no chyba że metkę przykleimy sobie na czole, możemy po prostu dobrze wyglądać. Wybierając dopasowany do naszej sylwetki modny krój, modne kolory dobrane do karnacji i ewentualnie dokupić pasek do spodni,  okulary czy apaszkę znanej marki dla poprawienia nastroju.

A jak już bardzo chcemy komuś zaimponować to zawsze może kupić sobie spódnicę od Givenchy.

My jednak pozostaniemy wierni „Dobrym radom pana ojca” Jacka Kaczmarskiego:

„…Nie wyjeżdżaj w obce kraje,
Bo tam szpetne obyczaje…

…One Niemce i Francuzy
Mają pludry i rajtuzy.
Niechrześcijańską miłość głoszą
I na wierzchu jajca noszą
.”

Pyski w pudrach i w pomadkach,
Wszy w perukach, franca w zadkach.”

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony