Męska kolekcja ATLANTIC jesień/zima 2013

atlantic_kolarkiŚwiat wielkiego biznesu i inspiracja stylem vintage – to propozycje Atlantic na nadchodzący sezon jesień/zima 2013. Marka wprowadza właśnie do swoich salonów nową kolekcję.

Męska kolekcja Atlantic na jesień i zimę 2013/14 została zaprojektowana z myślą o mężczyznach poszukujących bielizny wysokiej jakości, która wpisuje się w najnowsze trendy. Atlantic proponuje panom dwie linie produktów – Wall Street i Vintage Esteta. Każda z nich wyróżnia się modnym, ciekawym designem i niepowtarzalnym stylem.

Pierwsza linia bielizna Atlantic na sezon jesień/zima 2013 inspirowana jest światem współczesnego Wall Street. Dominują w niej odcienie błękitu, denimu i granatu przełamane nasyconą czerwienią. Dzięki zawężeniu gamy kolorów podkreślone zostały wzory i kroje. Nowością w jesiennej kolekcji są nowoczesne, pętelkowe dzianiny melanżowe. W tym sezonie Atlantic wprowadza też nowe kroje - kolarki i długie bokserki, które dzięki wydłużeniu nogawki są idealnym rozwiązaniem na zimę.

Druga część kolekcji nawiązuje do trendu vintage. Jej charakter tworzą stonowane nadruki, kontrastowe potrójne przeszycia i dwustronnie drukowane gumy zewnętrzne. Przeważające w tej linii barwy to szarości, czerń, biel i ciepły odcień khaki. Linia vintage to też wysokiej jakości materiały. Obok dzianin bawełnianych i łączenia bawełny z elastanem pojawiają się w niej miękkie dzianiny modalowe o zróżnicowanych splotach oraz szlachetne microfibry.


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony