Kolekcja męska PATROL spring / summer 2013

Denim inspires. Pożądany minimalizm i energetyczna kolorystyka. Najnowsza kolekcja PATROL spring / summer 2013 to przede wszystkim JEANS. PATROL proponuje nowe kroje w nowej stylistyce. Charakter jeansów dodatkowo podkreślają projekty guzików, rivet i naszywek. Letni i energetyczny „look” nadają pastelowe i oryginalne t-shirty. Barwne koszule w kratę uzupełnią casualowe stylizacje z jeansem.

Jeans i nie tylko

Swobodny, codzienny styl najnowszej linii męskiej PATROL spring / summer 2012 pozwala na wygodne bycie sobą. Różnorodne tkaniny, w tym lekki denim, wyraziste przetarcia, kontrastowe przeszycia, urozmaicona kolorystyka jeansów, dają szerokie pole wyboru. Linie jeansów zaopatrzono w nowe projekty guzików, rivet i naszywek.

Nowością w kolekcji PATROL są bawełniane spodnie o fasonie bojówek.

Forma i treść

Kolekcja PATROL to także t-shirty z mocnym, inspirującym akcentem w nadrukach. Modne odcienie ciepłego pomarańczu i żółci. Dla preferujących klasykę pozostają zestawienia bieli, błękitu i szarości.

W kratę

PATROL to także koszule w barwną kratkę w odcieniach czerwieni, błękitu, zieleni. Bardzo dobrze uzupełnią casulaowe stylizacje z jeansem.


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony