Biżuteria na męskim ciele

Dodatki, które ozdabiają męskie ciało powinny być subtelne i gustowne. Ważne jest, aby dawały poczucie komfortu i nie przyćmiewały tego, co lubimy w mężczyźnie najbardziej: indywidualizmu, fantazji, klasy, ale także odwagi w łamaniu stereotypów.

Trudno wyobrazić sobie pod jaką presją muszą żyć mężczyźni, nieustannie udowadniając swoją męskość zarówno zachowując się "po męsku" jak i wyglądając "jak na mężczyznę przystało". Męski image bardzo często kojarzy się ze skromnością, jeśli nie modowym nihilizmem i negowaniem jakiegokolwiek sensu dbałości o wygląd oparty na aktualnych wzorcach estetycznych.

Na szczęście, definicja męskiego looku zmienia się i przestaje oznaczać zgrzebne t–shirty, nijakie koszule oraz całkowity brak dodatków.  I choć niektórzy panowie nadal boją się przyprawiać swój wizerunek odrobiną wyobraźni, coraz częściej można dostrzec na ich dłoniach delikatną biżuterię.

Biżuteria modułowa w męskim wydaniu to trend, który przypłynął do nas z Zachodu i pomaga łamać stereotypy mówiące o tym, że facetom "nie przystoi"...

Oto kilka argumentów przemawiających za ozdabianiem męskiego ciała biżuterią.

Indywidualizm... czyli to, co wszyscy lubią najbardziej

Nie każdy facet przypomina od razu wilka stepowego, ale każdy z nich chciałby być wyjątkowy i emanować indywidualnym urokiem. Biżuteria Trollbeads sprawdza się zatem u tych panów, którzy cenią sobie niepowtarzalność. Koncept biżuterii modułowej polega na tym, że sami dopasowujemy do siebie elementy, które będziemy nosić. Na skórzany rzemień lub srebrny łańcuch możemy nawlec pojedyncze koraliki albo całe ich kompozycje. Zestawy są w pełni dostosowane do indywidualnego poczucia estetyki oraz okazji, na jaką zakładamy biżuterię.

Mężczyźni w swoich wyborach na ogół również stawiają na jakość wyrobów. Modułowe koraliki dobrze wpisują się w tę konwencję, bowiem wyrabiane są z dobrej jakości materiałów: włoskiego szkła Murano, złota i srebra wysokiej próby, kamieni szlachetnych, półszlachetnych.

Klasycznie i z fantazją

Odważne pomysły projektantów nie zawsze można przenieść z wybiegu na ulicę.  Mężczyźni zazwyczaj wybierają komfort pozbawiony ekstrawagancji, a miejska moda męska charakteryzuje się bardziej praktycznym stylem. Właściwie chwała im za to, bowiem która kobieta chciałaby, aby jej towarzysz był bardziej wystylizowany od niej? Nie zmienia to jednak faktu, że lubimy mężczyzn z fantazją, a o niej mogą świadczyć detale – rzemień z dodatkiem gamy barw zamkniętych w Trollbeadsach lub subtelne srebro ozdabiające szyję.

Na równi z poczuciem humoru, kobiety cenią sobie, wyobraźnię i oryginalność, ale także tradycyjne męstwo. Niegdyś było ono związane z polowaniami i wojnami. Obecnie okazuje się, że aby nosić biżuterię panowie niejednokrotnie muszą także wykazać się odwagą... tym razem w łamaniu stereotypów. Miejmy nadzieję, że sprostają temu wyzwaniu.


O firmie

Trollbeads to duńska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją ekskluzywnej i unikalnej biżuterii do samodzielnego kompletowania, m.in. koraliki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki, zapięcia. Przedsiębiorstwo istnieje od 34 lat i działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma Bontempo, oficjalny sprzedawca Trollbeads w Polsce, prowadzi sprzedaż biżuterii  za pośrednictwem strony internetowej www.trollbeads.com.pl i w punktach handlowych w Krakowie (Bonarka City Center), Sosnowcu (Plejada Sosnowiec) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie).


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony