Nefretete -nowa jakość na Polskim rynku tekstylnym.

Przemysł tekstylno-odzieżowy w Polsce ma obecnie silną pozycję w Unii Europejskiej. Przedsiębiorcy tego sektora stawiają na innowacje. Wyraźnie zauważalne są dążenia do unowocześnienia produkcji i dostosowania do nowych potrzeb rynku – wynika z najnowszych danych podanych przez Ministerstwo Gospodarki. Idealnie w ten obraz wpasowuje się firma Nefretete, która jako pierwsza wprowadza na polski rynek wysokogatunkowe ręczniki wykonane z prawdziwej bawełny egipskiej o gramaturze 800 gsm.

nefretetePolacy coraz bardziej stawiają na jakość kupowanych produktów. Jak wynika z raportu KPMG „Rynek dóbr luksusowych w Polsce” tylko w 2014 roku Polacy na dobra i usługi luksusowe wydali łącznie 12,6 mld zł, czyli o 15% więcej niż w roku ubiegłym. Zauważalny jest wzrostu popytu na produkty luksusowe z sektora tekstylno-odzieżowego.
Dziś Polacy nie kupują już tak chętnie jak kiedyś produktów z Chin, którymi zalewany jest polski rynek. Szukają artykułów dobrych projektantów i sprawdzonych producentów. Ogromne znaczenie ma jakość. Nie bez znaczenia są również niebanalna kolorystyka i designerskie wzornictwo. W odpowiedzi na coraz bardziej wysublimowany gust Polaków w zakresie produktów codziennego użytku, marka Nefretete wprowadza na rynek wysokogatunkowe, luksusowe ręczniki z egipskiej bawełny. Ich jakość kontrolowana jest w instytucie włókiennictwa w Łodzi.
reczniki_nefreteteGramatura (gramatura ręcznika czyli inaczej ciężar tkaniny) dostępnych na polskim rynku ręczników to zazwyczaj przedział 300-750 gsm. Firma Nefretete jako pierwsza w Polsce wprowadza na rynek ręczniki Supreme o gramaturze 800 gsm (grams per square meter: gramatura ręcznika czyli inaczej ciężar tkaniny). Zostały one sprowadzone do Polski na specjalne życzenie klientów. Ręczniki charakteryzują się niezwykłą , miękkością oraz chłonnością. Szeroka gama kolorystyczna w 18 odcieniach zadowoli nawet tych najbardziej wymagających odbiorców. Dają poczucie niesamowitego komfortu. Urzekają swoją puszystością oraz trwałością. Klasyczne wykończenie i delikatny bordiur nadają ręcznikom klasy i elegancji dzięki czemu wpisują się one w modny obecnie, ascetyczny trend. Przekonujące są również rozsądne ceny. Marka Nefretete, mimo swej wysokiej jakości, stosuje politykę cenową, która przekona do siebie wielu nowych klientów.
Kolejna interesująca propozycja producenta to ręcznik Softness 620 gsm. 60% to włókno bambusowe, 40% to bawełna egipska. Ręcznik ten jest nie tylko wyjątkowo miękki i puszysty, ale również bardzo szybko schnie ponieważ utkany jest metodą Zero Twist. Doskonały dla alergików. Gama kolorystyczna w jego przypadku to aż 12 odcieni.
Serca klientów z pewnością podbije też ręcznik Premium 700gsm. Wykonany jest on w 100% z bawełny egipskiej w technologii 2 pętelkowej. Połączenie to sprawia, że jest on nie tylko luksusowy, ale też ma długą żywotność. Obecnie dostępny jest w aż 16 kolorach i liczba ta ciągle rośnie.
Fluffy 700 gsm to jeszcze bardziej miękka wersja Nefretete Premium 700gsm. Ręcznik utkany jest również w 100% z bawełny egipskiej w gramaturze 700 gram, ale różni się od poprzednika metodą wyrobu. Produkt powstał w technologii Zero Twist. Produkty wykonane tą metodą są bardziej miękkie i sprawiają wrażenie dużo grubszych od tych utkanych w tej samej gramaturze, ale metodą pętelkową.
W tym roku producent obiecuje zaskoczyć klientów kolejnymi nowymi produktami oraz jeszcze szerszą gamą kolorystyczną. Więcej informacji o produktach firmy i miejscach, w których są dostępne znajduje się na stronie www.nefretetetowels.eu

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony