GranBaristo

W 1985 r. nasi eksperci w dziedzinie kawy opracowali pierwszy na świecie w pełni automatyczny, domowy ekspres do kawy.  Od tamtej pory Saeco nieustannie wykorzystuje swoją miłość do kawy oferując innowacje, które zapewniają miłośnikom tego napoju cudowne chwile z filiżanką doskonałej kawy. Teraz inżynierowie Saeco przenoszą innowacje na wyższy poziom i wprowadzają nowy ekspres oferujący najwyższą możliwą różnorodność kaw - GranBaristo przygotowuje aż 16 różnych napojów kawowych za jednym naciśnięciem przycisku.

Dzisiejsi kawosze stają się prawdziwymi koneserami poszukującymi zindywidualizowanych aromatów, smaków czy przepisów, wybierającymi pomiędzy różnymi odmianami ziaren kawy w zależności od nastroju chwili. GranBaristo odpowiada na te potrzeby oferując ekspres, który zadowoli więcej gustów niż jakikolwiek inny, a przy tym odznacza się stylowym i ultranowoczesnym wyglądem.

Granbaristo mieści od 4 do 16 gramów zmielonej kawy, a rewolucyjna komora VariPresso opatentowana przez Saeco pozyskuje ekstrakt z kawy pod różnym ciśnieniem. Technologia Thermospeed oznacza, że GranBaristo umożliwia skrócenie czasu przygotowania napoju i gwarantuje doskonałą jakość kawy. Wszystko to sprawia, że możemy wybierać spośród ulubionych rodzajów kawy, takich jak espresso, café crème, czy Americana (jedna lub dwie filiżanki za jednym naciśnięciem przycisku), lecz także ristretto, łagodne lub intensywne espresso oraz duży kubek czarnej aromatycznej kawy o łagodnym smaku.. Również napoje kawowe takie jak café macchiato, cappuccino, latte macchiato czy café au lait zadowolą najbardziej wymagające podniebienia dzięki delikatnej piance z mleka, przygotowanej dzięki nowemu, pojemnikowi na mleko z technologią podwójnej komory do otrzymywania mlecznych specjałów za jednym naciśnięciem przycisku. Wyjątkowo gęsta pianka z mleka w idealnej temperaturze jest ostrożnie wlewana do filiżanki, aby nie uronić ani kropli.


GranBaristo występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – GranBaristo One Touch Milk Carafe Black oraz GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White.

Innowacyjna konstrukcja i technologia zastosowana w GranBaristo marki Saeco poprawia ogólny komfort użytkowania ekspresu. Wyjątkowy wymienny pojemnik na ziarna kawy o pojemności 270 g (dostępny tylko w modelu GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White) pozwala zmienić gatunek kawy szybciej, niż zdołasz powiedzieć „espresso” i jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika system odblokowywania, który ułatwia demontaż. Pojemniki można umieszczać jeden na drugim i wygodnie przechowywać w lodówce. Ich silikonowe wieczka zapewniają świeżość, a tworzywo odporne na promienie UV chroni aromat, byś za każdym razem mógł się cieszyć zaletami świeżo zmielonych ziaren. Ceramiczne młynki ekspresów GranBaristo nigdy się nie przegrzewają, a pięć ustawień mielenia zapewnia wyjątkowo cichą pracę.

Rewolucyjny interfejs GranBaristo, z nowymi ikonami, animacjami ekranowymi i technologią uruchamiania jednym przyciskiem sprawia, że interakcja z urządzeniem jest prostsza i bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek wcześniej. GranBaristo Steel White ma trzy predefiniowane profile kawy optymalizujące przygotowanie napoju w zależności od gatunku ziaren: Arabica, Robusta, mieszanka tych dwóch gatunków kawy, a także możliwość zdefiniowania trzech profili użytkownika, w których można zapisać swoje ulubione ustawienia, by cieszyć się kawą zaparzoną dokładnie tak jak lubisz, zawsze gdy przyjdzie Ci na to ochota. Natomiast GranBaristo One Touch Milk Carafe Black oferuje możliwość zaprogramowania 6 profili użytkownika, zapamiętujących ustawienia dla napojów dowolnie skomponowanych zgodnie z Twoimi preferencjami.

W ekspresach GranBaristo doskonałość technologiczna spotyka się z pięknym wyglądem, tworząc jak dotąd najbardziej wszechstronny i zaawansowany, całkowicie automatyczny ekspres do kawy, dostosowany do Twojego stylu życia. To kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w Saeco.

Ekspres GranBaristo to nie tylko jakość, lecz także piękny wygląd ucieleśniający współczesny design, który zadowoli nawet największych estetów.

GranBaristo One Touch Milk Carafe

Perfekcja prawdziwej włoskiej kawy

 • Aż 16 napojów kawowych za jednym naciśnięciem przycisku
 • Wyjątkowo gęsta pianka z mleka w idealnej temperaturze, dzięki pojemnikowi na mleko z technologią podwójnej komory, który lepiej spienia mleko bez rozpryskiwania
 • Szybki i doskonały rezultat dzięki technologii Thermospeed
 • Młynek w 100% ceramiczny dla dokładniejszego mielenia I nie przegrzewania ziaren

Dostosuj napoje do własnych preferencji

 • Wyjątkowy wymienny pojemnik na ziarna kawy dla nieskończonej różnorodności

(tylko model GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White)

 • Profile obejmujące wiele napojów kawowych, dostępne poprzez intuicyjny wyświetlacz
 • Regulowany młynek z pięcioma ustawieniami grubości mielenia
 • Regulowana wysokość dysz dostosuje się do każdej filiżanki

Łatwe czyszczenie i konserwacja

 • W pełni automatyczny program czyszczenia i usuwania kamienia
 • Demontowanie systemu parzenia jednym palcem
 • Tacka ociekowa, pojemnik na mleko i zbiorniki nadają się do mycia w zmywarce
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.) 20,5 x 36 x 46 cm
 • Pojemnik na kawę: 270g / do 20 filiżanek kawy
 • Kolor: szary/czarny  GranBaristo One Touch Milk Carafe Black

Stal nierdzewna / biel GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White

Rekomendowane ceny detaliczne brutto wynoszą

GranBaristo One Touch Milk Carafe Black – 5439 PLN

GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White – 6349 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony