Stock Prestige Vodka - polski złoty medalista!

Tegoroczna edycja międzynarodowego konkursu World Spirits Award należała do Stock Prestige Vodka. Organizatorzy ogłosili wódkę z Polski trunkiem roku!

W prestiżowym europejskim konkursie, Stock Prestige Vodka nie dała szans konkurencji z całego świata. Stawką był złoty medal w kategorii wódek czystych, o który walczyło kilkadziesiąt marek z całego świata.

Zwycięzcą okazała się wódka z Lublina, którą jurorzy nagrodzili za doskonałą jakość oraz najważniejsze atrybuty wódki czystej czyli smak i zapach. Skupiali się przede wszystkim na cechach typowych dla ocenianej odmiany alkoholu, gęstości i złożoności produktu oraz harmonii smaku i zapachu.

World Spirits Award to jeden z najważniejszych konkursów w branży, organizowany na starym kontynencie. Konkurs odbywa się cyklicznie od 7 lat w austriackich Alpach, gdzie o złoto i tytuł Trunku Roku walczy coraz więcej marek.
Przyznawane przez jury wyróżnienia są wysoko cenione przez producentów, ponieważ nagroda ta jest  przyznawana zarówno przez sędziów  międzynarodowych zawodów, jak i specjalistów z branży.

To złoto to kolejny medal przyznany Stock Prestige w ciągu ostatniego roku. Zdobywając najwyższe wyróżnienia, doceniona została podczas tak prestiżowych międzynarodowych konkursów alkoholowych, jakimi są m.in.: Monde Selection, San Francisco World Spirits Competition, Beverage Testing Institute w Chicago.

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony