Konkurs w wielkim stylu

Kilka dni temu ruszył konkurs konsumencki Stock Polska. Kupując butelkę Stock Prestige Vodka konsumenci mogą wygrać wyjazd na Monaco Yacht Show 2016, jedną z najbardziej luksusowych imprez w Europie, do tej pory zarezerwowaną tylko dla nielicznych.

Na sklepowych półkach pojawiła się niepowtarzalna, limitowana edycja znanej wódki Stock Prestige. Wzrok przyciąga piękna granatowa butelka, sygnowana nazwą Monaco, zaprojektowana tak, by oddać atmosferę gorącej Riwiery Francuskiej, która we wrześniu będzie gościć zwycięzców konkursu podczas spektakularnego wydarzenia.


Monaco Yacht Show to jedne z największych targów jachtów luksusowych nie tylko na Starym Kontynencie ale i na całym świecie.  W Porcie Herkulesa prezentuje się kilkaset łodzi pokazowych i najbardziej ekskluzywnych jachtów prywatnych. Targi to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w branży elitarnego jachtingu w kalendarzu miłośników żeglarstwa dalekomorskiego. To niepowtarzalne widowisko, na które z niecierpliwością każdego roku czekają setki zwiedzających z całego świata. Targi luksusu organizowane w niewielkim państwie-mieście zapierają dech w piersiach każdemu, kto miał okazję zobaczyć marinę wypełnioną najdroższymi jachtami świata.

Aby wygrać wyjazd na tę luksusową imprezę, dedykowaną najzamożniejszym ludziom na świecie, wystarczy kupić butelkę Stock Prestige Vodka, zachować paragon, a następnie wejść na stronę www.stockprestige.pl/monaco i odpowiedzieć na zadanie konkursowe. Konkurs trwa od 14 marca do 31 maja. Gra zdecydowanie jest warta świeczki!
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony