Nowy producent Hiszpańskich win Rioja w Polsce
Wpisany przez Ewelina Pyra   

Za sprawą Firmy Sobiesław Zasada Import Win na polskim rynku win pojawił się nowy producent hiszpańskich win- VinaOlabarri..

 

Nowe importowane do Polski wina to hiszpańska Rioja- wino,  które cieszy się dużym uznaniem na świecie, a jego produkcja sięga czasów rzymskich. Nazwa wina pochodzi od nazwy rejonu, w którym  jest ono produkowane.

Sobiesław Zasada Import Win oferuje sześć nowych win wytrawnych, białych oraz czerwonych w butelkach o pojemności 0.75 l. Wśród nowości znajdują się wina o doskonałej jakości, w tym między innymi wino Vina Olabarri Reserva 2005 oraz Vina Olabarri Gran Reserva 2001.

Firma Sobiesław Zasada Import Win, importem wina do Polski zajmuje się już od 10 lat. Przez ten czas mogliśmy zaobserwować, jak rozwija się kultura picia wina w Polsce. Polscy konsumenci wina  stają się świadomi swoich winiarskich wyborów i nie jest im obojętne, co piją. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, importer stara się przede wszystkim oferować Klientom wina najwyższej jakości z różnych zakątków świata, zarówno te ze Starego Kontynentu, jak i wina z Nowego Świata- mówi Katarzyna Piskorz-Palusińska, Prezes firmy Sobiesław Zasada Import Win.

Jako Importer wysokiej jakości win, staramy się pozyskiwać mocne marki producentów. Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym na Polskę importerem win z portugalskiej winiarni  Quinta Do Crasto, włoskiej Masciarelli czy chilijskiej Torreon de Paredes- dodaje Katarzyna Piskorz-Palusińska.

Firma dostarcza wina zarówno dla sektora HoReCa, jak i dla klientów indywidualnych.

Więcej informacji o winach importowanych przez Firmę Sobiesław Zasada Import Win znajduje się na stronie www.wina.zasada.com.pl

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony