Historia w lodzie wykuta

Czy jedna z największych przygód w historii ludzkości może zostać zapomniana? Oczywiście, że nie! Szczególnie jeśli była to najtrudniejsza i jedna z najbardziej niebezpiecznych wypraw, jakie podjął człowiek. Ta historia stała się pretekstem do wzniesienia toastu. Stock Polska wprowadza wódkę Amundsen.

Zdoamundsenbycie Bieguna Południowego nazywane jest największą przygodą ludzkości. I tak rzeczywiście jest. Niesamowita historia doskonałego planowania, determinacji i wyścigu z czasem, jest opowieścią o męskiej przygodzie, braterstwie, śmiałości i niebanalnej wyobraźni. Podjęta w 1911 roku wyprawa zakończyła się sukcesem dzięki niezłomności polarników, sile woli i uporowi członków norweskiej ekipy. Cały świat z zapartym tchem śledził losy tej trudnej ekspedycji - lodowa kraina południowego krańca świata była zimna i bezwzględna. Bez zdobyczy techniki, bez pomocy z zewnątrz, ponad 100 lat temu człowiek po raz pierwszy postawił stopę na arktycznej zmarzlinie.

Honorując to wydarzenie, firma Stock stworzyła unikalną wódkę – Amundsen Vodka. Czegoś takiego jeszcze nie było.

To najzimniejsza na rynku wódka, którą podawać należy w temperaturze ekstremalnego zera. Swoje tajemnice odkryje tuż przed zamrożeniem, schłodzona do 0 stopni Celsjusza. Właśnie tak podana wydobywa wszystkie swoje walory. Dzikość, surowość i mocny smak. Wszystko to, co charakteryzuje męski świat niecodziennych wyzwań i niesamowitych przygód. Bo każdy mężczyzna przecież ma w sobie pierwiastek odkrywcy, wystarczy go tylko odnaleźć w sobie i rzucić się w krąg przygody. Być może podobnej do tej sprzed ponad 100 lat, kiedy po raz pierwszy na Antarktydzie stanęła ludzka stopa. To klucz do niezwykłego męskiego świata. Zdrowej rywalizacji i pokonywania własnych biegunów.

Antarktyda - świat skuty lodem, nieskażony i pierwotny fascynuje do dziś. Krystaliczna czystość południowego bieguna i jej lodowy krajobraz budzi respekt i szacunek. Stał się inspiracją nie tylko do wytworzenia zimnego krystalicznego alkoholu. Także butelka dedykowana tej wódce została zaprojektowana tak, by oddać jej nieskazitelną jakość i temperaturę. Łatwo pomylić ją z lodową rzeźbą, wyjętą wprost z zamarzniętej tafli. Doskonale współgra z zamkniętą w niej  zawartością – ekstremalnie czystą wódką stworzoną z uważnie wyselekcjonowanych składników.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony