Plastry DermaPlast ®sport i aqua – niezawodna pomoc na skaleczenia i obtarcia

Koszykówka, piłka nożna, snowboard – to tylko niektóre ze sportów, które oprócz pozytywnych wrażeń, mogą dostarczyć licznych obtarć i skaleczeń. Aby nic nie przeszkodziło w wykonywaniu ulubionych aktywności i aby móc szybko wrócić do sportowej formy, warto mieć przy sobie plastry DermaPlast®sport na liczne rodzaje skaleczeń, a także wodoodporne plastry DermaPlast®aqua!

plastrySkaleczenia, obtarcia oraz inne zranienia to częste konsekwencje aktywnego trybu życia, które zdarzają się przede wszystkim podczas uprawiania sportu. Aby nie rezygnować z dalszego wysiłku, a przede wszystkim pozbyć się dyskomfortu po skaleczeniu oraz zabezpieczyć ranę, warto sięgnąć po plastry DermaPlast®sport oraz ich wodoodporną wersję - plastry DermaPlast® aqua.

Plastry DermaPlast®sport pomogą odizolować i idealnie opatrzyć skaleczenie w okolicach stawów, kolan i łokci. Dzięki mocnemu przyleganiu do skóry pozwolą dalej cieszyć się sportem, bez obaw o odklejenie się plastra oraz podrażnienie rany. Wodoodporne i przezroczyste plastry DermaPlast® aqua będą bardziej przydatne i praktyczne podczas uprawiania sportów wodnych bądź częstego korzystania z prysznica po ćwiczeniach wysiłkowych. Warto je mieć je zawsze przy sobie w torbie treningowej.

Plastry DermaPlast®sport posiadają specjalny plaster z opatrunkiem wykonanym z miękkiej pianki polietylenowej. Dzięki jej właściwościom wyściełającym zapewnią perfekcyjną ochronę przed uciskiem. Posiadają również doskonałe właściwości wchłaniające, a także oddychające – przyjazne dla skóry oraz gojenia się rany. Są wodoodporne, nie odklejają się przy poruszaniu, a warstwa klejąca – syntetyczny klej kauczukowy pokrywający plaster paseczkami – odrywa się bezboleśnie i nie pozostawia śladów na skórze.

Natomiast plastry Derma Plast®aqua to hypoalergiczne, wodoodporne plastry posiadające opatrunek wykonany z błony półprzepuszczalnej. Pozostają niewidoczne na skórze dzięki przezroczystszej, samoprzylepnej folii. Dostępne są w 3 praktycznych rozmiarach.

 

Plastry DermaPlast® :

Ilość: 5 sztuk w opakowaniu

Rozmiar: 10 cm x 6 cm
Cena: 3,65 zł


Plastry DermaPlast
® sportplastry

Ilość: 20 sztuk w opakowaniu
Rozmiar: 19 mm x 72 mm
Cena: 4, 56 zł

Plastry DermaPlast ®aqua
Ilość: 10 sztuk w opakowaniu
Rozmiar: 25 mm x 72 cm ( 4x); 30 mm x 40 mm (4x) ; 40 mm x 60 mm (2x)
Cena: 5,35 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony