Bezuciskowe plastry DermaPlast® sport

Plastry z opatrunkiem to jeden z podstawowych elementów apteczki – zwłaszcza osób, które lubią spędzać czas aktywnie. Zarówno podczas górskiej wyprawy, jak i ćwiczeń na siłowni, jesteśmy narażeni na przypadkowe otarcia i skaleczenia. Aby nie tracić przyjemności z rozwijania swoich sportowych pasji, warto mieć pod ręką plastry DermaPlast® sport marki PAUL HARTMANN Polska.

dermaplast_sporNiezależnie od tego, czy uprawiamy sport na świeżym powietrzu czy w klubie, profesjonalnie czy hobbystycznie, jesteśmy podatni na przypadkowe skaleczenia i otarcia. Plastry DermaPlast® sport pomogą ochronić skaleczenie powstałe w miejscach najbardziej narażonych na otarcia podczas ruchu, takich jak kolana, łokcie czy okolice stawów.

DermaPlast® sport ma mocno przylegającą warstwę klejącą, mimo to bezboleśnie odrywa się od skóry i nie pozostawia śladów. Dzięki temu nie musimy się martwić, że plaster odklei się w ruchu lub jego usunięcie będzie bolesne i podrażni ranę.

Plastry DermaPlast® sport posiadają specjalny wodoodporny opatrunek, wykonany z miękkiej pianki polietylenowej i syntetycznego kleju kauczukowego, zapewniając doskonałą ochronę przed uciskiem. Mikroperforacje opatrunku sprawiają, że plaster pozwala ranie oddychać. Materiał chłonny plastra DermaPlast® sport jest ułożony w grubej, przyjemnie miękkiej warstwie, dzięki czemu rana jest optymalnie chroniona i zabezpieczona przed urazem czy zabrudzeniem.

DermaPlast® sport dostępne są w dwóch rozmiarach – 10 x 6 cm oraz 19 x 72 mm.

Sugerowane ceny detaliczne:
DermaPlast® sport: 5 sztuk w opakowaniu, rozmiar: 10 cm x 6 cm; cena: ok. 3,60 zł
DermaPlast® sport: 20 sztuk w opakowaniu, rozmiar: 19 mm x 72 mm; cena: ok. 4,40 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony