Uwolnij swoją wyobraźnię dzięki Książce Inspiracji Dremel

Jeśli jesteś fanem majsterkowania zapewne dobrze jest Ci znana marka Dremel. Producent tych jedynych w swoim rodzaju narzędzi przedstawia książkę, która podsunie wiele pomysłów na ich kreatywne wykorzystanie.

 

„Książka Inspiracji” to zestaw blisko 50 propozycji na wykonanie różnego rodzaju prac. Jesteś fanem sztuki tworzenia wyrobów własnoręcznie? Lubisz obdarowywać bliskich ręcznie wykonanymi  prezentami? Wszystkie naprawy w domu zawsze starasz się realizować  samodzielnie? „Książka Inspiracji” z pewnością pokaże Ci jak dobrze w tym celu wykorzystywać narzędzia Dremel. Poradnik zawiera zarówno proste w wykonaniu prace, jak i zdecydowanie bardziej skomplikowane projekty.

Osoby z zacięciem artystycznym przyjrzą się z zainteresowaniem propozycjom talerzy dekoracyjnych, kieliszków czy ozdobnych albumów na zdjęcia będących jednocześnie ciekawym prezentem ślubnym. Z kolei osoby z zacięciem technicznym powinny zainteresować się projektami renowacji starych mebli ogrodowych czy drewnianych szaf. „Książka Inspiracji” to także ciekawa propozycja dla Rodziców. Ręcznie robione ozdoby choinkowe, pacynki do teatrzyku domowego czy stworzenie karmnika dla ptaków z pewnością będzie fajnym pomysłem dla dzieci.

– „Książka Inspiracji” to dowód na to, że wachlarz zastosowań narzędzi Dremel w domu czy ogrodzie jest praktycznie nieograniczony – powiedziała Anna Chmielewska, brand manager w firmie Robert Bosch. – Chcemy w ten sposób zachęcić wszystkich do własnych kreacji pokazując jedynie uniwersalne mechanizmy tworzenia naprawdę fajnych rzeczy.  Biżuteria hand made, grawerowane świeczki czy zdobione doniczki na kwiaty: nie trzeba być zapalonym majsterkowiczem, aby dać upust swojej fantazji.”

Książka Inspiracji jest już dostępna u Partnerów Handlowych Bosch w promocjach
z narzędziami Dremel TRIO 6800JC, DR 4000JF, 8200JF, Muti-Max 8300JC oraz w sieciach sklepów Praktiker, Castorama i Leroy Merlin.

Więcej informacji na stronie www.dremeleurope.com
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony