Oczyszczacz powietrza Philips z trybem monitorowania nocą

Nowy oczyszczacz powietrza Philips AC1214 z inteligentnym czujnikiem jakości powietrza wykrywają obecność cząsteczek PM10, PM2,5, a nawet tych o 100 razy mniejszych i w razie potrzeby zwiększają prędkość oczyszczania. Tryb monitorowania powietrza nocą, zaprojektowany z myślą o sypialni, efektywnie oczyszcza powietrze przed snem i kontroluje je przez całą noc. Przyciemnione lub wyłączone światła oraz cichy dźwięk zapewniają lepszy sen Tobie i Twojej rodzinie, a możliwość sterowania oczyszczaczem przez aplikacje zapewni Ci komfort obsługi.

ac1215Życie bez kontaktu z zanieczyszczeniami i alergenami, które są w Twoim domu i tymi, które dostają się do niego z zewnątrz, jest niemożliwe. Niestety wiele z alergenów z powietrza powoduje uciążliwe objawy u alergików, a osoby, które obecnie nie mają alergii, mogą nabyć je w przyszłości. Dodatkowo zanieczyszczenia smogowe, które w łatwy sposób przedostają się do wnętrz, powodują szereg problemów oddechowych. Szczególnie narażone są na nie małe dzieci i osoby starsze.

Jeśli w Twojej rodzinie pojawiają się alergie, astma, częste infekcje dróg oddechowych, rozwiązaniem może być oczyszczacz powietrza. Urządzenie to pomoże również skutecznie chronić przed zanieczyszczonym powietrzem w domu. Pomyśl o nowym oczyszczaczu Philips z AC1214, dzięki któremu wszyscy domownicy wreszcie odetchną czystym powietrzem i będą cieszyć się spokojnym snem.

Zastosowany w oczyszczaczu Philips AC1214 system wieloetapowej filtracji, wraz z filtrem NanoProtect HEPA, skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia takie jak: drobne cząsteczki smogu (PM10, PM2,5), alergeny, szkodliwe gazy, bakterie i wirusy, usuwając do 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Oczyszczanie jest naturalne, bez jonów, ozonu i szkodliwych środków chemicznych. Inteligentny czujnik jakości powietrza AeraSense wykrywa obecność zanieczyszczeń w powietrzu i automatycznie zwiększa prędkość oczyszczacza. Wskaźnik kolorów na panelu urządzenia informuje w czasie rzeczywistym o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (dobra jakość powietrza) do czerwonego (bardzo zła jakość powietrza). Oczyszczacz Philips posiadają atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny).

Oczyszczacz AC1214posiada tryb monitorowania powietrza nocą, który kontroluje jakość powietrza, gdy śpisz. Oczyszczacz jest idealny do sypialni, gdyż dzięki cichemu, automatycznemu trybowi nocnemu nie będzie przeszkadzać, a zapewni lepszy sen Tobie i Twoim najbliższym.

Dodatkowo oczyszczaczem można sterować zdalnie za pomocą łatwej w użyciu aplikacji AirMatters, która pokazuje poziom cząsteczek PM2,5 oraz alergenów w Twoim domu, a także pozwala zmienić prędkość wentylatora oraz sprawdzić stopień zużycia filtra z dowolnego miejsca. Aplikacja Air Matters dostarcza kompleksowych informacji pomagających w kontrolowaniu jakości powietrza zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Aplikacja pokazuje poziom zanieczyszczania powietrza oraz natężenia pyłków w konkretnym mieście. W aplikacji znajdziesz też prognozę jakości powietrza na zewnątrz historyczne dane, by powiązać objawy alergii z jakością powietrza.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony