Odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro Max

Innowacyjny odkurzacz Philips SpeedPro Max z nasadką 360º to nowa jakość wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Odkurzacz zapewnia szybkie i dokładne bezprzewodowe odkurzanie oraz wyłapuje więcej kurzu i innych zabrudzeń przy każdym pociągnięciu - nawet do tyłu.

speedProm MaxLubisz porządek, ale nie masz wystarczająco dużo czasu na odkurzanie? Nowy odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max marki Philips zrewolucjonizuje Twoje podejście do sprzątania. Dzięki swojej dużej szybkości pozwala w krótszym czasie usunąć więcej zabrudzeń, co czyni go znakomitym wyborem dla wszystkich aktywnych i zapracowanych. Jego innowacyjna nasadka 360º została skonstruowana w taki sposób, by zasysać zabrudzenia szybciej i skuteczniej, zapewniając niezrównany efekt odkurzania za każdym posunięciem – również w tył. Dzięki temu liczy się każdy Twój ruch! Co to dokładnie znaczy?

Choć podczas sprzątania zwykle instynktownie przesuwasz odkurzacz w przód i w tył, większość dostępnych na rynku odkurzaczy bezprzewodowych zbiera zabrudzenia wyłącznie przy przesuwaniu nasadki do przodu. SpeedPro Max to jednak urządzenie zaprojektowane z myślą o naturalnych ruchach wykonywanych przez użytkowników, dlatego usuwa zabrudzenia również w trakcie przesuwania w tył, co pozwala skrócić czas poświęcany na sprzątanie. W dodatku nasadka 360º zapewnia wyjątkową skuteczność czyszczenia bez względu na kierunek ruchu, gdyż zasysa zanieczyszczenia z każdej jej strony (z przodu, z tyłu oraz po bokach). Wszystko dzięki zaawansowanemu cyfrowemu silnikowi PowerBlade, który zapewnia przepływ powietrza powyżej 1000 l/min, umożliwiając efektywne zasysanie kurzu i brudu.

speedProm MaxPonadto w odkurzaczu pionowym wykorzystano technologię PowerCyclone 8 - najbardziej zaawansowaną technologię cyklonową stosowaną w odkurzaczach bezworkowych Philips. Budowa urządzenia, w połączeniu z jego mocą ssącą, pozwala skutecznie oddzielić kurz od powietrza. To rozwiązanie sprawia, że siła odkurzacza nie słabnie, nawet przy pełnym pojemniku na kurz.

Sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem SpeedPro Max jest niezwykle wygodne. SpeedPro Max znakomicie odkurza nawet, jeśli położysz odkurzacz na płasko na podłodze. W dodatku podświetlenie LED w nasadce odkurzacza pomoże Ci dostrzec i usunąć każdy kurz w nawet najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie pod łóżkiem czy sofą. Jedna, uniwersalna nasadka znakomicie sprawdza się zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach. Funkcja Smart Power Control oferuje trzy ustawienia siły ssania, pozwalając na jej optymalne dostosowanie do odkurzanej powierzchni - podłogi twarde, dywany, tapicerka itp. Ponadto dzięki zintegrowanej szczelinówce i szczoteczce przydatne akcesoria masz zawsze pod ręką. Pozwalają sprzątać w wygodny dla Ciebie sposób, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między meblami czy róg sufitu. Natomiast aby usunąć z sofy sierść zwierząt domowych i zabrudzenia, możesz użyć wyjmowanego odkurzacza ręcznego oraz mini elektroszczotki (model: FC6823/01, FC6813/01).

Akumulator litowo-jonowy 25,5V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 65 minut, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora. Philips SpeedPro Max posiada również filtr wyłapujący zanieczyszczenia, które są zamknięte w komorze odkurzacza, co pozwala kontrolować poziom alergenów i bakterii w otoczeniu. Wyjmowany pojemnik na kurz umożliwia łatwe i higieniczne usunięcie zanieczyszczeń po zakończeniu odkurzania.

Teraz bez względu na to, jak duży bałagan Cię zaskoczy, posprzątasz go tak szybko i tak dokładnie, że nie zostanie po nim nawet ślad. Zrewolucjonizuj swoje podejście do sprzątania z szybkim odkurzaczem bezprzewodowym SpeedPro Max firmy Philips!

Rekomendowane ceny odkurzaczy SpeedPro Max wynoszą:

  • FC6823/01 –2019 PLN
  • FC6822/01 – 1929 PLN
  • FC6813/01– 1789 PLN
  • FC6812/01– 1699 PLN
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony