Myjka Kärcher zasilana bateryjnie

Kärcher wprowadza na rynek nie lada gratkę dla miłośników aktywnego wypoczynku i turystyki. Myjka terenowa pozwala oczyścić rower, zabrudzone buty lub łapy ukochanego psa wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. To sprytne urządzenie jest zasilane bateryjnie, posiada zbiornik wody i gamę dedykowanych akcesoriów. Dysza w myjce została zaprojektowana specjalnie z myślą o czyszczeniu pod niskim ciśnieniem. W taki sposób, by zapewnić najwyższą wydajność i skuteczność czyszczenia.

kercher na baterieMyjka terenowa jest przeznaczona do czyszczenia rowerów, wózków dziecięcych, butów ubrudzonych po leśnym spacerze lub mycia domowych zwierząt np. psa. Można nią pracować w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Z jej pomocą łatwo i bez kłopotu wyczyścisz swój rower, wózek, które po aktywnym wypoczynku w plenerze wymagają gruntownego czyszczenia z błota, piasku czy trawy i liści.

Litowo-jonowy akumulator zapewnia 15 minutowy czas pracy, co w zupełności wystarcza do wykonania niezbędnych prac czyszczących. Urządzenie waży jedynie 2,5 kg, a jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez trudu spakujesz je do bagażnika po zakończonej pracy.

Poręczny pistolet spryskujący oraz spiralny waż o długości 2,8 m mogą być wygodnie przechowywane pod pojemnym, 4-litrowym zbiornikiem na wodę. Urządzenie może także pobierać wodę z alternatywnych źródeł np. z beczki lub z jeziora. Wykorzystuje się do tego wąż ssący – jedno z wielu dedykowanych myjce akcesoriów, które poszerzają zakres jej zastosowań. Do pozostałych należą środki czyszczące, dysze o różnym kształcie oraz szczotki. Urządzenie jest dostępne także w (tematycznych) zestawach akcesoriów (Bike, Adventure oraz Pet) w formie wygodnych skrzynek, które można zamontować na urządzeniu.

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony