Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?

Pionowe i bezprzewodowe odkurzacze pozwalają w szybki i łatwy sposób uporać się z codziennym bałaganem w domu. Jak wybrać odpowiedni model takiego odkurzacza dla siebie?

powerproaquaLubisz mieć wokół siebie  czysto nie tylko zaraz po generalnych porządkach, a niekoniecznie chętnie wyjmujesz z szafy duży odkurzacz tradycyjny? W takim razie wygodny pionowy odkurzacz będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Takie urządzenie doskonale uzupełni tradycyjny odkurzacz, który jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony do większych, tradycyjnych porządków całego domu. A na co dzień w utrzymaniu porządku posłuży Ci poręczny odkurzacz pionowy. Tym bardziej, że ostatnio na rynku pojawiło się sporo tego typu urządzeń, z których łatwo wybierzesz coś dla siebie. Na który model powinieneś się zdecydować?

AquaTrio – odkurza, myje i suszy

Odkurzacz AquaTrio marki Philips to bardzo innowacyjne urządzenie. Jego rewolucyjna technologia TripleAction pozwala na odkurzanie, mycie i suszenie podłóg twardych, tj. panele, drewno, gres. Podczas odkurzania, AquaTrio zbiera i usuwa nie tylko brud i kurz, ale również rozlane płyny, dzięki niezwykle szybko obracającym się w przeciwnych kierunkach dwóm szczotkom. Obracające się szczotki tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości, skutecznie je usuwając. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty. Na koniec przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem! Odkurzacz nadaje się do wszystkich podłóg twardych, więc jest świetnym rozwiązaniem, jeśli w Twoim domu nie ma dywanów. Dodatkowo AquaTrio jest idealny dla alergików, gdyż precyzyjnie domywa z pozoru czystą podłogę. Osobne pojemniki na czystą i brudną wodę, dają pewność, że nie rozmażesz brudu.

PowerPro Aqua 2w1

Jeśli zależy Ci na czyszczeniu na mokro, ale masz w domu również dywany i cenisz swobodę bezprzewodowych urządzeń, zdecyduj się na odkurzacz Philips PowerPro Aqua. Bezprzewodowy odkurzacz PowerProAqua 2w1 to pionowe urządzenie z funkcją odkurzania dywanów i mopowania podłóg twardych. Aby czyścić zaschnięte plamy na mokro, wystarczy napełnić zbiornik wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji. Co ważne, wkładki z mikrofibry mocowane do dna zbiornika wody utrzymują optymalny poziom wilgoci, wystarczający do dokładnego czyszczenia, ale jednocześnie nie moczą zbytnio mytej powierzchni. W zestawie znajdziesz dwie wkładki, które można praćręcznie lub w pralce.

Łatwy montaż zbiornika umożliwia szybkie przełączenie między czyszczeniem na mokro i na sucho. Sprzątanie z tym poręcznym odkurzaczem jest niezwykle wygodne.

PowerPro Aqua 3w1

Jest jednak model odkurzacza bezprzewodowego, który jeszcze bardziej potrafi ułatwić codzienne porządki. PowerPro Aqua 3w1 nie tylko odkurzy dywany i umyje podłogę, ale posiada także wbudowany odkurzacz ręczny do mebli i trudno dostępnych miejsc. Szybko pozbierasz nim okruszki z kanapy, krzesła czy stołu. Aby ułatwić sprzątanie właścicielom czworonogów model FC6409 ma również mini turboszczotkę do materacy i delikatnych powierzchni, która z łatwością usunie sierść np. z kanapy.

Odkurzacz jest wygodny w użyciu, można po niego sięgnąć w każdej chwili bez konieczności składania i włączania do kontaktu. Można bezproblemowo sprzątać w różnych pomieszczeniach i dotrzeć do wszystkich zakamarków, nawet tych trudnodostępnych dzięki odkurzaczowi ręcznemu. W dodatku PowerPro Aqua zajmuje niewiele miejsca i jest elegancki, więc nie ma konieczności chowania go do szafy.

Power Pro Duo

Jeśli nie jesteś zainteresowany myciem na mokro, ale przydałby Ci się odkurzacz pionowy z funkcją odkurzacza ręcznego, zdecyduj się na któryś z odkurzaczy Power Pro Duo, które różnią się między sobą czasem pracy i ładowania. Dodatkowe nasadki: szczelinówka i szczotka są idealne do zbierania okruszków ze stołu, kanapy, foteli, gdy nagle się coś rozsypie. Ręczny wyciągany odkurzacz przydać się może także do sprzątania wnętrza auta.

Rekomendowane ceny detaliczna odkurzaczy pionowych Philips wynoszą:

AquaTrio FC7088/01 - 1969,00 pln

PowerPro Aqua 2w1 FC6401/01 - 1029,00 pln

PowerPro Aqua 2w1 FC6402/01 - 1029,00 pln

PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01 - 1259,00 pln

Power Pro Aqua 3w1 FC6405/01 - 1259,00 pln

PowerPro Aqua 3w1 FC6408/01 - 1349,00 pln

PowerPro Aqua 3w1 FC6409/01 - 1569,00 pln

Power Pro Duo FC6172/01 - 1119,00 pln

Power Pro Duo FC6168/01 - 909,00 pln

Power Pro Duo FC6162/01 - 589,00 pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony