Porządki z odkurzaczem Philips Aqua TRIO

Twój dom to Twoja wizytówka, więc z dumą utrzymujesz go w czystości dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Wiesz jednak, że jest on naprawdę czysty dopiero wtedy, gdy podłogi lśnią i błyszczą. Mycie podłóg to jedyny sposób na usunięcie drobnego kurzu i plam. Jednak odkurzanie, mycie i suszenie podłóg wymaga wiele czasu i wysiłku. Dlatego też firma Philips opracowała rozwiązanie, które oszczędza zarówno czas, jak i energię. AquaTrio to przełomowe urządzenie, które jednocześnie odkurza, myje i suszy twarde podłogi, co gwarantuje idealną czystość przy dwukrotnie mniejszym nakładzie pracy.

AquaTrioUrządzenie AquaTrio doskonale czyści podłogi o twardej powierzchni -drewnianej, laminowanej, winylowej, ceramicznej czy z naturalnego kamienia, a jego pionierska technologia Triple Acceleration najpierw usuwa brud, a następnie zmywa i suszy za jednym  pociągnięciem.

Jak to działa?  Cyklonowa technologia zastosowana w odkurzaczu zasysa kurz i brud, a szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry zmywają podłogę, usuwając plamy i rozlane płyny. Samoczyszczące się szczotki z mikrofibry zapewniają stałą moc podczas odkurzania osiągając 6700 obrotów na minutę – to więcej niż wał korbowy silnika samochodu. Aby skutecznie usuwać lepkie plamy, szczotka dostosowuje się do różnych kształtów podłogi i dociera do trudno dostępnych szczelin. Kiedy podłoga jest już umyta, druga szybkoobrotowa szczotka zasysa wodę

co skraca czas suszenia o 50% w porównaniu ze standardowym myciem podłóg a Ty masz więcej czasu dla siebie.

Aby dać Ci pewność, że zawsze myjesz podłogę czystą wodą, AquaTrio wyposażony jest w osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę. Nie ma również potrzeby ręcznego czyszczenia AquaTrio . Dzięki ciągłemu zraszaniu czystą wodą szczotki czyszczą się same, a odkurzacz samodzielnie oczyszcza się po użyciu. Wystarczy umieścić urządzenie na specjalnie zaprojektowanej podstawce do spłukiwania, nalać do niego szklankę wody z kranu i włączyć na kilka sekund.

Ale to nie koniec zalet - AquaTrio  zużywa znacznie mniej wody niż zwykły mop, jednocześnie zapewniając wyższą skuteczność. Pełny zbiornik o pojemności ok. 700 ml wystarcza do umycia ponad 60 m2 twardej podłogi, co czyni go szczególnie przydatnym do czyszczenia dużych powierzchni i pozwala oszczędzić 70% wody w porównaniu z myciem przy użyciu mopa. Co więcej, inteligentna technologia i wysoka wydajność AquaTrio  pozwala zaoszczędzić do 50% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.

Dzięki przełomowej technologii, która pozwala ograniczyć o połowę czas i nakład pracy potrzebne do idealnego wyczyszczenia podłóg, teraz możesz spędzić więcej czasu z bliskimi, robiąc to, co naprawdę lubisz.

Zalety

Doskonała wydajność

  • Wyjątkowa technologia Triple-Acceleration gwarantuje doskonałe efekty

  • Podłoga schnie do 50% szybciej*

Stała moc czyszczenia

  • Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę

  • Szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy

Idealne do każdego rodzaju podłogi twardej**

  • Drewniana, parkiet, laminowana, winylowa, ceramiczna, z naturalnego kamienia itp.

Łatwa obsługa i wysoka skuteczność

  • Skuteczne działanie z ciepłą lub zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez nich

  • Jedno napełnienie zbiornika wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m2

  • Wskaźnik informujący o napełnieniu zbiornika brudnej wody / opróżnieniu zbiornika czystej wody

  • Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania

  • Oszczędność do 50% energii*. Oszczędność do 70% wody*

* W porównaniu do korzystania z odkurzacza o mocy 2200 W i zwykłego mycia mopem

** Odpowiednie do czyszczenia na mokro

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 2039 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony