Odkryj nowy wymiar dźwięku z Philips 3.1!

Jeszcze nigdy dźwięk nie był tak przejrzysty, równomierny, realistyczny i przestrzenny. Nowa wieża Philips 3.1 ze stacją dokującą, to innowacyjny sprzęt audio, wykorzystujący zaawansowane technologie LivingSound i PureDigital. Produkt łączy w sobie jakość, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Wystarczy, że podłączysz urządzenie iPod, iPhone lub iPad do stacji dokującej, a Twoja ulubiona muzyka zabrzmi ze wzmocnioną siłą. Odkryjesz ją na nowo a dźwięk naprawdę Cię zafascynuje!

dcm5090Nowe urządzenie marki Philips zostało zaprojektowane z myślą o pasjonatach muzyki, dla których liczy się wysoka jakość brzmienia. Philips sprostał ich oczekiwaniom, m.in. dzięki zastosowaniu technologii LivingSound gwarantującej równomierne, przestrzenne rozmieszczenie dźwięku o niezwykłej głębi. Jego wysoką jakość zapewnia wykorzystanie w pełni cyfrowej technologii przetwarzania dźwięku. Podstawka dokująca pozwala na bezpośrednie podłączenie urządzenia iPod, iPhone lub iPad przy jednoczesnym doładowaniu akumulatora podczas słuchania muzyki! Ponadto stacja dokująca Philips 3.1 została wyposażona w zintegrowany subwoofer oraz moc wyjściową 200W. Tryb bezpośredniego połączenia USB oraz MP3 Link to proste, wygodne rozwiązanie. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie USB, odtwarzacz MP3 lub przenośny odtwarzacz multimedialny, aby w jednej chwili rozkoszować się niepowtarzalnym dźwiękiem!

dcm5090Produkt, ze swoimi zaletami wpisuje się w kampanię Philips „Fascynacja dźwiękiem”, która miała miejsce w 2011 roku. Inaugurację polskiej odsłony globalnej kampanii wspierał Marek Niedźwiecki – znany i ceniony ekspert muzyczny oraz dziennikarz Polskiego Radia. Zaproszeni goście mieli okazję przekonać się o zaletach produktów audio marki Philips w elektronicznym klimacie postindustrialnej przestrzeni warszawskiego klubu M25. Marek Niedźwiecki opowiadał o swoich muzycznych fascynacjach, licznych podróżach, często niosących za sobą muzyczne odkrycia. Nawiązał także do samej kampanii, cyt.: „Udział w kampanii Philips jest dla mnie zarówno radością, jak i wyzwaniem. Być jak Steve Lillywhite to jest coś! Ciągle mam pytania od słuchaczy, na jakim sprzęcie słucham muzyki w domu. Teraz wszyscy będą wiedzieć, że to Philips. Jestem pod wrażeniem nowych produktów, które odtwarzają krystalicznie czyste dźwięki. Dzięki nim Hotel California Eagles brzmi jak milion dolarów!”

Specjaliści Philips wykorzystując „psychoakustykę” stworzyli produkty o niezwykłej mocy.  Przekonaj się o ich zaletach poszukując własnych inspiracji i doznań dźwiękowych.

Wieża z podstawką dokującą – DCM 5090

  • Technologia LivingSound zapewnia szerszy dźwięk stereo, który pochłania jeszcze mocniej

  • Zestaw głośników 3.1 z wbudowanym subwooferem

  • W pełni cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku gwarantuje najwyższą czystość odbioru

  • Całkowita moc wyjściowa 200 W RMS

  • Równoczesne odtwarzanie i ładowanie urządzenia iPod/iPhone/iPad

  • Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

  • Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  • MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  • Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

Produkt dostępny w sprzedaży od kwietnia w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 1999 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony