BOSE PRZEDSTAWIA NOWY SYSTEM MUZYCZNY BOSE WAVE III

Firma Bose zmodernizowała swoje dwa flagowe produkty – Bose® Wave® radio i system muzyczny Bose® Wave®. Urządzenia te stały się jeszcze bardziej wszechstronne, oferują jeszcze więcej funkcji i lepszą jakość dźwięku. Dostarczane przez nadawców tytuły piosenek i nazwy wykonawców są wyświetlane na ekranie a z myślą o wygodzie użytkownika, wprowadzono także nowe funkcje, takie jak sterowanie dotykowe na górnej powierzchni urządzenia, umożliwiające jego włączanie i wyłączanie oraz budzik z opcją drzemki, w którym można ustawić dwa alarmy na różne godziny, z różnych źródeł i z różnym natężeniem dźwięku.

„Radio i system muzyczny Wave firmy Bose zmieniły sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki” – powiedział Santiago Carvajal, dyrektor ds. handlowych odpowiedzialny za produkty Bose Wave. „Użytkownicy są z nich niezmiennie zadowoleni od lat. Te dwa produkty należą do elektronicznych urządzeń domowych, które utrzymują się na rynku najdłużej w historii. Teraz wzbogaciliśmy je o nowe funkcje i akcesoria, dzięki którym słuchanie radia i odtwarzanie muzyki cyfrowej będzie jeszcze większą przyjemnością”.

System muzyczny Wave® III ma zintegrowany odtwarzacz CD a dostępne w obu produktach dodatkowe wejście umożliwia podłączenie takich urządzeń, jak smartfon, iPod, telewizor HD lub komputer. Ponadto każdy system ma wejście Bose® Link, do którego można podłączyć następujące akcesoria opcjonalne:

Adapter Wave® Bluetooth®, umożliwiający bezprzewodową transmisję strumieniową dźwięku z komputera lub innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth®.

Wave® Connect Kit, dzięki któremu można odtwarzać dźwięk z urządzeń iPod lub iPhone w bardzo prosty sposób, na zasadzie dock-and-play („zadokuj i dtwarzaj”).

Wave® Multi-CD Changer, pozwalający na nieprzerwane odtwarzanie z trzech dodatkowych płyt CD.

Pod względem jakości dźwięku, niezależnie od jego źródła, oba produkty Bose nie mają sobie równych wśród urządzeń typu table top. Wave® radio III i system muzyczny Wave® III zapewniają realistyczne, naturalne brzmienie dzięki opatentowanej technologii głośników Waveguide, która pogłębia i wzbogaca niskie tony, połączonej z firmową technologią przetwarzania sygnału cyfrowego. W rezultacie jakość odtwarzanej muzyki jest znakomita na wszystkich częstotliwościach i poziomach natężenia dźwięku.

Historia radia Bose® Wave®

Radio Bose Wave®, którego pierwszą wersję stworzył dr Amar Bose w 1993 r., zapoczątkowało nową kategorię produktów. Po raz pierwszy mały radioodbiornik typu table-top zapewniał jakość dźwięku porównywalną ze znacznie większymi urządzeniami stereo. W 2004 r. firma Bose wprowadziła na rynek system muzyczny Wave®, który oferował jeszcze lepsze brzmienie, zintegrowany odtwarzacz CD i zestaw nowych funkcji. Od tego czasu w odbiornikach radiowych i systemach muzycznych Wave® wprowadzono wiele udoskonaleń akustycznych, dodatkowych funkcji i nowych akcesoriów. W rezultacie te dwa produkty znalazły się wśród najbardziej uznanych i ponadczasowych domowych urządzeń elektronicznych.

Dostępność

Bose® Wave® radio III i system muzyczny Wave® III będą dostępne wyłącznie w salonach firmowych Bose oraz w sklepie internetowym www.bose.pl  począwszy od 2 maja 2012 r., w cenach wynoszących odpowiednio 2059 PLN i 2799 PLN. Zastąpią one aktualnie sprzedawane wersje tych produktów. Radio Wave® III jest oferowane w dwóch kolorach obudowy – białym platynowym i grafitowym, a system muzyczny Wave® III w trzech kolorach obudowy –srebrnym tytanowym, białym platynowym lub grafitowym.

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony