Sonicare DiamondClean– najskuteczniejsza szczoteczka do zębów

Philips przedstawia Sonicare DiamondClean– najskuteczniejszą szczoteczkę do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości. Sonicare DiamondClean pozwala usunąć nawet o 100% więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną. .

sonicareSkuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej ultradźwięki, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

 

Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa. Model oferuje następujące tryby:

•         Czyszczenie – tryb standardowy zapewniający dokładną higienę całej jamy ustnej.

•         Wybielanie – zapewnia efekt bielszych zębów dzięki usuwaniu przebarwień.

•         Polerowanie – przywraca naturalny, olśniewający uśmiech dzięki funkcji polerowania zębów.

•         Pielęgnacja dziąseł – delikatnie stymuluje i masuje dziąsła.

•         Zęby wrażliwe – wyjątkowo delikatny tryb przeznaczony do czyszczenia zębów wrażliwych.

Szczoteczka DiamondClean wyposażona jest w unikalną ładowarkę w formie szklanego naczynia z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanego naczynia. Takie stylowe i nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w nawet najbardziej awangardowo urządzonej łazience.

Szczoteczka Sonicare DiamondClean to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa. Jednak z tej innowacyjnej opcji skorzystają zapewne wyłącznie najbardziej zapaleni podróżnicy, ponieważ czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii wynosi trzy tygodnie!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony