Philips Fidelio L1najwyższa kategorja słuchawek

Po przedstawieniu nagradzanych komponentowych zestawów Hi-Fi, zestawów kina domowego i głośników ze stacją dokującą, dążenie Philipsa do dostarczania dźwięku o jakości, której pragnie artysta, wchodzi na wyższy poziom dzięki wprowadzeniu produktów należących do najwyższej kategorii słuchawek. Wyjątkowe nowe słuchawki Philips Fidelio L1 pozwalają usłyszeć każdy szczegół i nutę oryginalnej kompozycji, a ich wzornictwo i komfort użytkowania są najwyższej klasy.

słuchawkiDzięki wykorzystaniu wysokiej klasy głośników, luksusowych komponentów i aluminiowej obudowy, nowe słuchawki Fidelio L1 zapewniają wierność dźwięku, zarówno w domu, jak i poza nim – dzięki temu możesz wychwycić wszystkie niuanse swoich ulubionych utworów.

Słuchawki zaprojektowane z niezwykłą starannością i precyzją, charakteryzujące się pięknym wzornictwem i wykończeniem, zostały stworzone z myślą o komforcie użytkownika i dopracowane przez najlepszych specjalistów z zespołu Philips Golden Ears pod kątem doskonałej precyzji i naturalnego zrównoważenia dźwięku.

Usłyszysz najczystsze dźwięki za sprawą wysokiej klasy 40 mm wentylowanych głośników neodymowych, które mają dostarczać podbite, ale w sposób kontrolowany, niskie tony oraz naturalny środek pasma, dzięki czemu pełne spektrum dźwięku w każdej piosence przekazywane jest z najwyższą precyzją. Ponadto eksperci starannie zaprojektowali aluminiowe elementy nauszne w celu zminimalizowania rezonansu i wibracji.

Ciesz się najgłębszym basem dzięki półotwartej konstrukcji słuchawek. Starannie utkany, dźwiękoszczelny materiał wbudowany w stalową maskownicę izoluje szumy płynące z otoczenia. Natomiast pochylone gniazdo głośnika dopasowano do naturalnego kąta nachylenia ucha, aby zredukować odbicia dźwięku i uzyskać taką jego dokładność, by można było wyraźnie usłyszeć każdy instrument i każdą nutę nawet w najbardziej skomplikowanych kompozycjach muzycznych.

Poza niezwykłymi doznaniami słuchowymi nowe słuchawki oferują także prawdziwy komfort i trwałość. Wyściełane elastyczną pianką gwarantującą najwyższy i trwały komfort użytkowania, a pałąk na głowę pokryty wytrzymałą, cienką skórą zapewnia niezmienną sprężystość. Ponadto w pełni regulowany pałąk i elementy nauszne można idealnie dopasować, co umożliwia nieprzerwane doznania muzyczne i zachowanie wrażenia jej przestrzenności.

W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się:

  • zintegrowany pilot i mikrofon do urządzenia iPhone/iPod/iPad
  • 3,5 mm przewód audio (1,3+1,2m)
  • adapter 3,5-6,3 mm do urządzeń Hi-Fi
  • woreczek do przechowywania słuchawek, aby zachować je w idealnym stanie

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 1299 PLN

Produkt dostępny w sprzedaży od kwietnia br. w wybranych sklepach

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony