Edifice ECB-500 Nowy analogowy smartwatch od Casio

Kolekcja Edifice ECB-500 kontynuuje innowację zapoczątkowaną pod koniec 2014 roku przez Casio. Innowację, w której marka łączy nowe technologie z klasycznym wyglądem. Casio podkreśla tym samym, że zegarek ma przede wszystkim odmierzać czas, pełnić tradycyjną rolę na nadgarstku użytkownika, a dopiero w drugiej kolejności cieszyć dodatkowymi, przydatnymi funkcjami.

edificeDzięki darmowej aplikacji Casio Watch+, ECB-500 łączy się ze smartphonem, co w sposób wygodny i szybki pozwala na dokonywanie kilku zmian na zegarku, takich jak ustawienie czasu, alarmu czy timera. Ponadto synchronizacja pozwala na błyskawicznie odnalezienie zawieruszonego telefonu. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk w ECB-500, a zagubiony smartphone zacznie wydawać z siebie dźwięki, po których z łatwością go namierzymy. Korzystając z aplikacji Casio Watch+ ustawimy na zegarku dodatkowy czas dla jednego z 300 dostępnych miast świata. Za sprawą tej funkcji ECB-500 może wyświetlać dwie dowolnie wybrane przez nas godziny (jedną na tarczy głównej, a drugą na małej tarczy wbudowanej po lewej stronie zegarka). Ta opcja jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują pomiędzy różnymi strefami czasowymi. Korzystając z opisanych funkcji nie trzeba się martwić o tzw. "zżeranie" i wymianę baterii w ECB. Ekologiczne ładowanie energią słoneczną zapewnia wbudowany panel, a stan naładowania sprawdzimy dzięki wskaźnikowi naładowania. Co więcej, zegarek ma automatyczny kalendarz, podświetlenie typu Super-Illuminator, a funkcja trybu samolotowego jednym przyciskiem dezaktywuje łączność Bluetooth na czas podróży samolotem.

Gdy słyszymy słowo "smartwatch", w wyobraźni pojawia się obraz nieco futurystycznego, elektronicznego gadżetu, który poza faktem noszenia na nadgarstku nie do końca przypomina zegarek. Prezentując kolekcję Edifice ECB-500, Casio po raz kolejny udowadnia, że zegarek z synchronizacją Bluetooth 4.0 może łączyć nowoczesne funkcje z klasycznym designem zegarka. W całości wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, wodoszczelny do 100m, analogowy, idealnie zsynchronizuje się nie tylko z naszym smartphonem, ale również z elegancką koszulą i marynarką.

Casio Edifice ECB reprezentują dwa modele: czarny ECB-500DC-1A (1990zł) oraz srebrny ECB-500D-1AER (1490zł). Zegarki są kompatybilne z telefonami:

- iPhone (4s-6 oraz 6 plus)

- Samsung Galaxy ( Note 3, Note 4, Note Edge, S4, S5, S6, S6 Edge).

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony