Vertis 5020 Aim – rozrywka i informacje na każde skinienie!

Vertis 5020 Aim jest pierwszym smartfonem z LTE w ofercie producenta. Dzięki modemowi 4G LTE zyskujemy najszybszy dostęp do Internetu. W smartfonie zastosowano również 5” ekran w rozdzielczości HD. Dzięki temu ze smartfonu można korzystać komfortowo w każdych okolicznościach.

5020aimSZYBKI DOSTĘP DO INFORMACJI

Vertis 5020 AIM da pewność, że wygodnie i szybko zdobędziemy wszystkie informacje oraz zyskamy płynny, nieograniczony dostęp do multimediów. Modem 4G LTE umożliwia bowiem korzystanie z obecnie najszybszego Internetu mobilnego. 5” ekran HD, wykonany w technologii IPS, gwarantuje komfortowe używanie telefonu w każdych okolicznościach, podczas gdy czterordzeniowy procesor (4 x 1.3 GHz) oraz Android 5.1 sprawiają, że Vertis 5020 AIM to urządzenie, na którym bez problemu można korzystać z najbardziej wymagających aplikacji równocześnie.

WSPOMNIENIA ZAWSZE PRZY TOBIE

W Vertisie 5020 Aim producent zdecydował się zastosować kamery (przednia) o rozdzielczości 2MP oraz (tylna) 13 MP, które zagwarantują uwiecznienie wszystkich niezapomnianych wrażeń w najlepszej jakości. Zdjęcia i filmy zapisywać można nie tylko na 8 GB pamięci wbudowanej, ale również na karcie pamięci microSD do 32 GB.

Wydajną pracę urządzenia zapewnia również pojemna bateria 2500 mAh, która zagwarantuje wiele godzin intensywnego korzystania ze smartfonu. Jeśli jednak podczas wakacyjnych podróży znajdziemy się z dala od źródła prądu, szybko naładujemy baterię korzystając z dołączonego do zestawu power-banku.

W zestawie ze smartfonem, od producenta otrzymujemy również ładowarkę samochodową oraz uchwyt z przyssawką na szybę.

Smartfon będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie detalicznej ok. 560 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony