Męski przedmiot pożądania

Oryginalne, unikatowe, ale praktyczne i potrzebne. Takie cechy posiadają gadżety, które wybierają mężczyźni. Dziś są to nie tylko efektowne scyzoryki, nowinki elektroniczne, ale także sprzęt szpiegowski. Minikamera ukryta w eleganckim zegarku, dyktafon w długopisie czy znikający papier to atrybuty nowoczesnego dżentelmena.

Mężczyźni marzą nie tylko o wyglądzie Jamesa Bonda, ale także o gadżetach, którymi posługuje się brytyjski agent. Jak wynika ze statyk sklepu Spy Shop coraz większą popularnością cieszą się akcesoria do podglądania, rejestrowania dźwięków czy lokalizowania osób i przedmiotów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej najbardziej pożądanym przedmiotom.

Moda męska – elegancka, ale praktyczna

kamera_w_okularachMęska garderoba powinna zawierać nie tylko dobrze skrojony garnitur, elegancją koszulę i buty, ale także dobrze dopasowane dodatki. Krawat, zegarek czy modne okulary. Są one tym bardziej przydatne jeśli zakamuflowana została w nich minikamera czy podsłuch, które pozwalają na nagrywanie rozmów oraz rejestrowanie spotkań.

Wyjątkowy design, koperta ze stali nierdzewnej i niezwykle dyskretna mikrokamera HD to cechy modelu WW130. Pozwala on na robienie zdjęć i nagrywanie filmów w doskonałej jakości nawet przy słabym oświetleniu. Wbudowana pamięć to aż 4 GB danych, która umożliwia gromadzenie dużej ilości danych. Energooszczędny system mikrokamery umożliwia ciągłą pracę zegarka przez 60 minut na akumulatorze litowo jonowym. Zegarek ten jest szczególnie polecany do osób szukających dyskretnego sprzętu do nagrywania. Bardziej sportową wersją jest WW134 z trwałą, wodoodporną obudową.

zagarek_z_kamerKamera kamuflowana w tym zegarku może pracować w dwóch trybach nagrywania - ciągłego oraz rejestrowania obrazu po wykryciu ruchu. Druga opcja wydłuża czas nagrań jakie mogą być zapisane w pamięci, dodatkowo umożliwia pozostawienie zegarka bez nadzoru w celu nagrania tego, co dzieje się pod naszą nieobecność.

Już od kilku sezonów nieodzownym atrybutem modnego mężczyzny są okulary – koniecznie te w grubych oprawkach. Jeszcze bardziej przydatne są te wyposażone w perfekcyjnie zakamuflowaną kamerę. Model OTP-GL800 umożliwia dyskretne nagrywanie materiału wideo wraz z dźwiękiem. Mikrokamera rejestruje wysokiej jakości obraz, który zapisywany jest w pamięci urządzenia. Długi czas pracy – 120 minut – pozwala na nagranie spotkania, ważnego lub wyjątkowego wydarzenia. Warto podkreślić, że okulary mają wymienne szkła przez co mogą być używane stale, a kamera może być uruchomiona w każdej chwili.

Jeszcze bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest mikrokamera ukryta w krawacie. Jeśli poszukujemy urządzenia do wyjątkowo dyskretnej rejestracji otoczenia to kamera przewodowa NT18 połączona z minirejestratorem jest najlepszym wyborem. Obiektyw kamery to jedynie 1 mm nie wzbudza żadnych podejrzeń. Z kolei kąt widzenia 80 st. i bardzo czuły mikrofon pozwalają na doskonałej jakości nagranie z ważnego spotkania biznesowego czy prywatnej rozmowy.

Męska rzecz

dyktafon_w_dugopisieWśród przedmiotów, które muszą znaleźć się w szufladzie biurka każdego mężczyzny, są kamuflowany dyktafon w długopisie oraz papier, który… znika.  Pospisywanie ważnych umów czy biznesowe negocjacje wiążą się często z dużym ryzykiem np. finansowym. Podczas tego rodzaju spotkań warto mieć ze sobą dyktafon, który nie wzbudzi podejrzeń kontrahentów, a umożliwi nagranie całej konwersacji. Dyktafon ukryty w długopisie MQ-77 pozwoli na podpisanie lukratywnego kontraktu, a ewentualne nagrania z niego mogą posłużyć jako dowód przeciwko nieuczciwym kontrahentom. Sprzęt posiada bardzo czuły mikrofon umożliwiający rejestrowanie dźwięków w promieniu 10 m. Wbudowana pamięć 256 MB pozwala na archiwizowanie nawet 33 godzin nagrań. Bardzo przydatną funkcją jest także rozpoczęcie nagrywania po wykryciu dźwięku.

Absolutnym „must have” jest znikający papier. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujemy coś zapisać, przekazać i zniszczyć informację. Wystarczy wtedy kartkę papieru polać dowolną cieczą, aby ją rozpuścić. W ekstremalnej sytuacji wystarczy poślinić arkusz, aby nie dopuścić do kradzieży cennych danych.

Więcej informacji o produktach:

Mikrokamera HD kamuflowana w zegarku WW130 – 289,00 zł

Kamera szpiegowska w zegarku WW134 – 289,00 zł

Cyfrowa mikrokamera kamuflowana w okularach OTP-GL800 – 1 099,00 zł

Mikrokamera przewodowa NT18 ukryta w krawacie – 830,00 zł

Mikrodyktafon cyfrowy MQ-77 ukryty w długopisie – 530,00 zł

Znikający papier szpiegowski – 30,00 zł

www.spyshop.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony