Nowoczesne możliwości prezentacji z Leitz Complete.

Linia produktów Leitz Complete dla urządzeń mobilnych pozwala na prowadzenie profesjonalnych prezentacji biznesowych oraz efektowne pokazy multimedialne w gronie przyjaciół.

Urządzenia mobilne stały się naszą codziennością – wykorzystujemy je w pracy i życiu codziennym. Smartfon czy tablet przestały być gadżetami, są stałym elementem potrzebnymi na każdym kroku, czy to w pracy czy w domu. Oczywiście, aby w pełni wykorzystywać ich możliwości potrzebujemy dodatkowego sprzętu gwarantujący odpowiednią ekspozycję, doskonały dźwięk, funkcjonalność. Coraz częściej sprzęt taki wybieramy nie tylko na podstawie parametrów technicznych, ale również designu.

Leitz Complete z myślą o naszych potrzebach zawodowych i prywatnych przygotował narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie efektowej prezentacji lub obejrzenie filmu nawet na łonie natury. Kolekcja Leitz Complete,  łącząc eleganckie wzornictwo z szeroką funkcjonalnością, proponuje następujące akcesoria pomagające w przeprowadzeniu profesjonalnej prezentacji:

-          Etui Complete z podstawką do wszystkich modeli  iPada.  Zintegrowana podstawka pozwala na ustawienie urządzenia w wygodnej pozycji do pisania lub oglądania. Jednocześnie stanowi ona etui na tablet, któremu nic nie grozi podczas transportu i użytkowania.

-          Głośnik mini: mały przenośny głośnik, który z łatwością zmieści się w każdej torbie – damskiej czy tej do laptopa lub w schowku samochodowym.

-          Głośniki stereo Leitz Complete Portable z bluetooth i głośnikami stereo pozwoli na prowadzenie rozmów przez system głośnomówiący wbudowany w telefon

-          Długopis  do urządzeń z ekranem dotykowym – jeden długopis - cztery funkcje: rysik do ekranów dotykowych, długopis, wskaźnik laserowy oraz latarka LED.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony