Golarka Braun Series 3 Wet&Dry z niezwykłą funkcją!
Recenzje
Wpisany przez Mirek   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 15:02

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej golarce Braun Series 3 Wet&Dry. Firma Braun konstruując ten model skorzystała z trendów występujących obecnie w motoryzacji polegających na wykorzystaniu wyposażaniu samochodów klasy premium w samochodach z niższego segmentu . Dlatego w golarkach Series 3 znajdziemy rozwiązanie z golarek Series 9. Na początku przyjrzyjmy się głowicy golarki. Widzimy to dwa zewnętrzne ruchome elementy dostosowujące się do kształtu twarzy. Mamy również środkowy trymer, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z kilkudniowym zarostem oraz system podwójnych folii tonących.

Porównanie głowic golarek Braun Series 3 Wet&Dry i Braun Series 9

Istotne jest również zastosowanie technologii wet&dray występujące w obu modelach. Dzięki czemu możemy płukać maszynkę pod bieżącą wodą, z co najważniejsze golić się na „mokro” z użyciem pianek i żeli do golenie, co w znaczny sposób wpływa na poprawienie komfortu golenia zwłaszcza przy twardym zaroście.

Golarkę Series 3 Wet&Dry polecamy szczególnie ludziom młodym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z goleniem i golarkami elektrycznymi. W młodym wieku zarost jest jeszcze miękki i nie ma potrzeby w inwestowanie w sprzęt z najwyższej półki. Wykorzystywanie tego typu sprzętu z najwyższej półki przez młode osoby z reguły jest odbierane z humorem przez otoczenie.

braun-series-3Golarka Braun Series 3 Wet&Dray w zupełności zaspokoi potrzeby młodego człowieka. Jakość golenia, jaką otrzymujemy pozwoli na spokojne całowanie się z dziewczyną bez podrażniania jej skóry. Mniej doświadczonym wyjaśniam, że zarost potrafi w znaczący sposób zrujnować cerę naszej partnerki w trakcie całowania a czerwone piekący plamy nie są ozdobą żadnej kobiety. Dlatego chłopaki zainwestujcie w dobrą golarkę elektryczną. Inaczej jak będziecie odprowadzać dziewczyną do domu jej ojciec będzie widział, że się całowaliście, w końcu też był kiedyś młody.

Parafrazując znane powiedzenie „Golić się chłopaki, bo nie znacie dania ani godziny”. Dziki zasilaniu akumulatorowemu żadna sytuacja was nie zaskoczy. Godzinne ładowanie wystarczy na 20 minut golenia a w sytuacjach awaryjnych szybkie nawet 5 minutowe ładowanie wystarczy na jedno golenie. Nigdy nie wiadomo jak sytuacja się rozwinie i spróbuj tu się chłopie ogolić wieczorem na mieście a tak to myk do samochodu raz dwa i jesteśmy ogolenie zbywającą przewagę konkurencyjną nad rywalami. Jeżeli myślisz, że nikt nie wozi golarki elektrycznej w samochodzie to się grubo mylisz. Właśnie tam można ją znaleźć częściej niż w łazience. Dlaczego? Nie drąż, bo wsiąkniesz jak to mówi moja córka.

Wracając jednak do maszynki Braun Series 3 Wet&Dry . Jest coś, co sprawia, że jest to golarka lepsza od najdroższych modeli wielu marek na rynku. Tym czyś jest możliwość golenia się maszynką podłączoną do sieci! To naprawdę niezwykła funkcja, której nie ma w większości elektrycznych golarek nawet tych najdroższych. W większości dostępnych obecnie golarkach elektrycznych po zużyciu się akumulatora nie ma możliwości golenia się podpinając kabel do prądu! Wyjątkiem jest tu Braun Series 3 Wet&Dry i tą sensacją gwarantującą nam długoletnie użytkowanie golarki kończymy nasz przewrotny tym razem test.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony