Żubrówka Palona, zupełnie nowy smak!

Niepowtarzalna w smaku, aromatyczna i… łatwa w konsumpcji – taka właśnie jest Żubrówka Palona – nowość w portfolio marki Żubrówka

zubrowka palonaWprowadzona na rynek Żubrówka Palona zestawiana jest na bazie niepowtarzalnej receptury, wykorzystującej między innymi whiskey. Dzięki leżakowaniu w polskich dębowych beczkach po nalewach wiśniowych wytwarzanych w Białymstoku, Żubrówka Palona zyskuje bursztynowy kolor, zbalansowaną słodycz i posmak owoców, przy jednocześnie wytrawnych akcentach.

Żubrówka Palona wpisuje się w zyskującą na popularności kategorię alkoholu łatwego w konsumpcji czyli idealnie sprawdzającego się w wersji saute, bez dodatków w postaci soków, napojów gazowanych czy składników typowych dla koktajli. Sprawdza się zarówno w shotach, jak i serwowana w sposób typowy dla whiskey, czyli z lodem. Co bardzo istotne, produkt nie przypomina smakiem popularnych wódek smakowych. Zgodnie z zamysłem twórców, konsumenci Żubrówki Palonej nie znajdą analogicznego smaku w żadnym produkcie dostępnym na rynku alkoholi mocnych.

„Od pewnego czasu obserwujemy intensywny wzrost konsumpcji wódek smakowych i alkoholi z segmentu brown spirits. Żubrówka Palona wpisuje się częściowo w oba te segmenty i wierzymy, że stworzy nową kategorię mocnych alkoholi. Dzięki technologii leżakowania w dębowych beczkach, nabiera nietypowych nut smakowych, których poszukuję konsumenci brązowych alkoholi. Pracując nad recepturą Żubrówki Palonej korzystaliśmy z doświadczenia technologicznego i jakościowego naszej destylarni w Białymstoku, a także filozofii, która przyświecała opracowaniu tradycyjnej Żubrówki Bison Grass, czyli tworzenia produktów całkowicie nowych i wyjątkowych dla konsumenta.” – mówi Paweł Gręda-Szarzyński, Kierownik Marki Żubrówka.

Żubrówka Palona dostępna jest w sklepach handlu tradycyjnego i nowoczesnego od maja br. Sugerowana cena to 28 zł za pojemność 500 ml.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony