JEDZ I CHUDNIJ! DIETA ALLÉVO

Czy wiesz, że jednym z największych winowajców efektu jo-jo jest nieregularne jedzenie? Powinno się jeść trzy pięć posiłków dziennie: śniadanie, obiad i kolację z 2–3 przegryzkami pomiędzy nimi. To nieprawda, że jeśli pominiesz śniadanie lub obiad czy kolację, zjesz mniej – będziesz tak głodny, że sięgniesz po przekąskę. Jeśli wcześniej nie spożywałeś regularnych posiłków, wprowadzenie nowych zwyczajów będzie wymagało od ciebie większego wysiłku, lecz z czasem to zaprocentuje. Musisz być świadomy nawyków, z których dotąd nie zdawałeś sobie sprawy. Być może masz nawyk wkładania jednego kawałka kiełbasy do ust, a jednego na patelnię, albo zjadasz 10 plasterków sera, zanim położysz dwa na kanapkę. Czy jesz dlatego, że jesteś naprawdę głodny, czy z łakomstwa albo stresu?

Gdy chcemy pozbyć się kilku, a nawet kilkunastu zbędnych kilogramów, aby czuć się zdrowiej i piękniej oraz zmieścić się w ulubione sukienki, trzeba opracować strategię działania. Na szczęście nie musimy zaprzątać sobie nią głowy – specjaliści zrobili to za nas – i stworzyli opartą na trzech fazach metodę Allévo połączoną z Trenerem Kontroli Wagi dostępnym na www.allevo.pl. Bazuje ona na środkach spożywczych o niskiej wartości energetycznej, które zastępują całodzienną dietę. Co ważne, stosując Allévo, dostarczamy organizmowi tego, czego on potrzebuje, a równocześnie tracimy na wadze.

Faza I Startowa polecana jest osobom z nadwagą, bądź otyłością (BMI powyżej 25). Trwa maksymalnie dwa tygodnie i polega na tym, że można wymienić wszystkie posiłki na pięć torebek Allévo dziennie w przypadku kobiet i sześć torebek w przypadku mężczyzn. Ponieważ do dyspozycji mamy szeroką gamę preparatów, m.in. zupy, koktajle, shaki o różnych smakach, które można dowolnie konfigurować w ciągu doby, posiłki są smaczne i urozmaicone. Zalecana ilość preparatu dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych i nie więcej niż 580 (700) kcal. Tymczasem przeciętna prawidłowo skomponowana dieta dostarcza 2000–3000 kcal. Należy pamiętać także o piciu dużej ilości wody (min. 2 l dziennie). Efektem jest wyraźny spadek wagi, motywujący do dalszego odchudzania

Faza II Utraty Wagi to etap, podczas którego można już jeść standardowe posiłki, na przemian z produktami Allévo, w tym batonami, tak aby następował dalszy spadek wagi. Na tym etapie wskazana jest także regularna aktywność fizyczna. Optymalne, zalecane tempo utraty zbędnych kilogramów to około 0,5 kg na tydzień, aż do osiągnięcia swojej wymarzonej wagi. Należy pamiętać o tym, że po dwóch tygodniach Fazy Startowej, kiedy spożywa się tylko zupki i koktajle Allévo, żołądek jest przyzwyczajony do mniejszych porcji. Klasyczne posiłki należy wprowadzać w małych porcjach, stopniowo zwiększając ich kaloryczność. Ważne jest, aby nadal trzymać się zasady pięciu posiłków w ciągu dnia. Dodatkowo polecane jest spożywanie dużej ilości wodnistych warzyw, takich jak ogórki, pomidory, kabaczek czy dynia.

Faza III Stabilizacji następuje, gdy uzyskamy zaplanowany efekt, i polega na utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Na tym etapie należy komponować menu w oparciu o konwencjonalne dania uzupełniane produktami Allévo®. Dla utrwalenia prawidłowej wagi należy jeden dzień w tygodniu stosować tylko produkty Allévo®. Alternatywnie można kontynuować codzienną dietę poprzez zastąpienie jednego posiłku w ciągu dnia wybranym produktem Allévo®. W tej fazie również zalecana jest aktywność fizyczna.

Trwałe efekty są związane ze zdrowymi nawykami żywieniowymi. Stosowanie metody Allévo zdecydowanie w tym pomaga. Metoda Allévo jest bardzo efektywna. Już po dwóch tygodniach widać wyraźną utratę wagi. Nie pojawia się osłabienie czy uczucie głodu. Metoda Allévo jest dobrze udokumentowaną metodą kontroli wagi, która na rynku skandynawskim funkcjonuje od 2007 roku. Efekty działania środka Allévo zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

Gwarancją sukcesu jest wsparcie oraz rady Trenera Kontroli Wagi Allévo. Trener Kontroli Wagi Allévo to bezpłatna aplikacja, dostępna na stronie www.allevo.pl, która ułatwia odchudzanie. Wystarczy się zalogować, podać aktualne dane (wzrost, obwód talii, masę ciała oraz wagę docelową) – i otrzymamy spersonalizowane informacje z zakresu dietetyki i odżywiania, motywacji oraz aktywności fizycznej. Informacje te przedstawione będą za pomocą wykresów i diagramów, na podstawie poziomu wartości kalorycznych i odżywczych spożywanych posiłków (5 posiłków dziennie) i konkretnych aktywności fizycznych. Poprzez codzienne wypełnianie swoich parametrów można obserwować postępy, analizować je oraz planować kolejne kroki.

Dostępne produkty: Zupa brokułowo-bazyliowa z kuskusem 155g/29 zł, Zupa ziemniaczano-porowa 155g/29 zł, Shake o smaku czekoladowym 155g/ 29 zł, Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym 155g/29 zł, MIX PACK 190g/34 zł, Baton toffee 57g/7,90 zł, Baton czekoladowy 57g/7,90 zł, Baton z żurawiną 57g/7,90 zł, Baton z jagodami 58g/7,90 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony