Wódka Starotoruńska - trunek o smaku historii

Cynamonowe dachy i mury w kolorze piernika pokryte patyną wieków... Korzenny zapach i mgiełka historii snujące się po wąskich, zacienionych uliczkach... W przedwieczornej ciszy niemal słyszalny stukot kół wozów średniowiecznych kupców na kamiennym bruku... Małe, mroczne knajpki pod gotyckimi sklepieniami starówkowych piwnic przywołujące na myśl czasy świetności staropolskiego winiarstwa, gorzelnictwa i miodosytnictwa.

 

wodka strototunskaZ takiej wyjątkowej atmosfery słynie Toruń. Do takich wartości i najlepszych trunkowych tradycji nawiązuje firma Vinpol, która właśnie włącza do szerokiego asortymentu swoich produktów nowość – Wódkę Starotoruńską w dwóch wersjach smakowych: czystej i pieprzowo-korzennej.

Ten najwyższej jakości alkohol odznacza się wyjątkową harmonią mocy i łagodnością. Starannie dobrana kompozycja doskonałego spirytusu ziemniaczanego i krystalicznie czystej wody poddawana jest unikalnemu procesowi, w którym zamrożoną wódkę filtruje się przez pokłady węgla drzewnego. Każdy smakosz tradycyjnych receptur mocnych trunków zachwyci się wyrazistym, łagodnym smakiem Wódki Starotoruńskiej oraz niezwykłym bogactwem walorów aromatyczno-smakowych Wódki Starotoruńskiej pieprzowo-korzennej, w której temperament zielonego pieprzu łagodnie tonują piernikowe nuty cynamonu i goździków.

Wódka Starotoruńska sprzedawana jest w wyrafinowanej butelce o oryginalnym kształcie z uchem, wzbogaconej przydającym staropolskiego uroku drewnianym zamknięciem, a ozdobionej grafiką przedstawiającą panoramę Torunia. Doskonale nadaje się na elegancki upominek lub pamiątkę dla gości zza granicy.

Pojemność: 500 ml, dostępne w wersji prezentowej z kieliszkami

Cena: ok. 47 zł


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony