CEDC przejmuje dystrybucję irlandzkiej marki Tullamore Dew na polskim rynku

Tullamore Dew jest wielokrotnie nagradzaną i najlepiej sprzedającą się marką irlandzkiej whiskey w Polsce. Dzięki konsekwentnemu zwiększaniu udziałów w światowym rynku alkoholi, jest również jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek z segmentu brown spirits.

whiskyTullamore Dew whiskey powstała w samym sercu Irlandii w 1829 roku. Swój doskonały łagodny smak zawdzięcza trzykrotnemu procesowi destylacji. Tullamore Dew jest pierwszą irlandzką whiskey w portfolio CEDC. Do tej pory firma posiadała w swojej ofercie szkockie whisky i amerykańską whiskey typu  bourbon. „Konsumpcja whisky w Polsce z roku na rok wzrasta. Wraz z nią zwiększa się zapotrzebowanie na jej różnorodne warianty, ponieważ konsumenci zgłębiają wiedzę na temat kategorii i otwierają się na nowe smaki. Tullamore Dew jest naturalnym uzupełnieniem naszego portfolio. Dzięki niej CEDC może zaoferować konsumentom pełną gamę alkoholi  typu whisky.” – mówi Joanna Dybowska, Kierownik Marki Tullamore Dew.

Marka dostępna będzie w dwóch wariantach: Tullamore Dew Original oraz Tullamore Dew 12 YO, zarówno w handlu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Cena na półce za butelkę 0,7L Tullamore Dew Oryginal wyniesie ok. 59,29 PLN.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony