Grillowanie w luksusowym wydaniu

Grillowane potrawy to prawdziwa uczta dla naszych zmysłów. Sam grill może stanowić także doskonały element dekoracyjny ogrodu czy werandy. Pomysłowo zaprojektowany, doda naszemu zielonemu królestwu jeszcze więcej elegancji i stylu.


grill zepterJak każdy sprzęt w domu, grill ogrodowy może być nie tylko funkcjonalny, ale też mieć piękny design. Zepter połączył te dwie cechy, tworząc grill, który spełni wszelkie oczekiwania użytkownika. Jego delikatny, opływowy kształt i jakość materiałów, z jakich został wykonany sprawia, że wspaniale prezentuje się w ogrodowym zaciszu, i jednocześnie doskonale spełnia swoje kulinarną funkcję.

Grill ogrodowy firmy Zepter został wykonany z wysokiej jakości stali niklowo-chromowej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Szeroki ruszt, w jaki został wyposażony, pozwala na przygotowywanie potraw dla większej ilości osób w tym samym czasie. Urządzenie posiada tzw. popielnik z przesuwaną regulacją dolnego zasysania powietrza. Pozwala to na ręczne sterowanie przepływu powietrza wewnątrz grilla.

Duża, praktyczna pokrywa urządzenia zwiększa jego objętość i wydłuża czas utrzymania ciepła gotowych potraw. Znajdujący się na jej powierzchni termokontroler pozwala natomiast kontrolować wysokość temperatury podczas grillowania. Specjalny sposób wykonania uchwytów sprawia, że nie nagrzewają się i nie parzą rąk, dzięki czemu możemy go swobodnie przemieszczać. Wielofunkcyjna półka grilla, zawieszona na jego stalowych nóżkach, doskonale sprawdzi się jako miejsce na niezbędne akcesoria, ale ma też inne zastosowanie. Można ją wykorzystać np. jako podstawkę pod misę grilla.

Akcesoria dołączone do urządzenia obejmują rożen z regulowaną wysokością (dostępny również
w wersji z silniczkiem elektrycznym, dzięki czemu obraca się automatycznie), przyrządy ułatwiające opiekanie – szufla do usuwania węgla, szczypce i widelec oraz podręczna torba do ich przenoszenia. Jest bardzo łatwy w montażu i demontażu, możemy zabrać go wszędzie – na kemping, nad jezioro czy na spotkanie z przyjaciółmi na działce za miastem.

Cena: ok. 6 990 zł

Więcej informacji: www.zepter.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony