Ekspres Saeco PicoBaristo w białej odsłonie

PicoBaristo to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który spełni życzenia każdego kawosza. Teraz ten elegancki i inteligentny ekspres dostępny jest także w białym wykończeniu, które idealnie sprawdzi się w jasnych, białych wnętrzach.

saeco_picobaristoJeśli marzysz o parzeniu idealnej kawy w domowych warunkach z ekspresu, który będzie również cieszył oko, Saeco PicoBaristo stworzony jest właśnie dla Ciebie. Teraz do gamy dołączył nowy model PicoBaristo SM5478/10 o wykończeniu w białym kolorze, który będzie idealnie prezentował się w jasnych, białych wnętrzach. Elegancki design i kompaktowa konstrukcja ekspresu PicoBaristo zostały opracowane z niezwykłą precyzją, więc ekspres może stać się elegancką ozdobą Twojej kuchni. W dodatku ten inteligentny, w pełni automatyczny ekspres zapewnia maksymalną wygodę parzenia kawy, na jaką masz akurat ochotę oraz najlepszą włoską jakość Saeco.

PicoBaristo White umożliwia przygotowanie aż 10 napojów takich jak espresso, cappuccino czy café au lait, zawsze ze świeżo zmielonych ziaren. Zaawansowany wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie ważne informacje, co ułatwia przyrządzanie kawy i pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso czy kawę mleczną, ekspres błyskawicznie przygotuje dla Ciebie idealny napój za dotknięciem jednego przycisku. Dzięki zintegrowanemu pojemnikowi na mleko możesz cieszyć się kremowym cappuccino i latte macchiato o idealnej temperaturze w niezwykle prosty sposób.  Ponadto ekspres Saeco PicoBaristo pozwala dostosować kawę do Twojego gustu. Moc, temperaturę czy wielkość każdego napoju możesz w prosty sposób spersonalizować i zapisać. Z kolei dzięki powiększonym pojemnościom zbiornika wody oraz pojemników na ziarna i odpady zapewnia maksymalną wygodę i najlepszą wydajność.

Dodatkowo opatentowane ceramiczne młynki w automatycznych ekspresach do kawy Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy, by móc cieszyć się jej wyjątkowym smakiem przez lata. Młynek jest wyposażony w możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren na 10-stopniowej skali - od drobnego mielenia na potrzeby aromatycznego espresso, po większą grubość mielonych ziaren do parzenia delikatniejszej kawy.

Aby zapewnić możliwość przygotowywania jak najbardziej aromatycznej kawy na bazie zawsze świeżej wody, ekspres Saeco PicoBaristo wyposażono w filtr AquaClean. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek[1], bez konieczności odkamieniania ekspresu. Parzenie z wykorzystaniem przefiltrowanej i wolnej od zanieczyszczeń wody znacząco poprawia jakość kawy. W dodatku PicoBaristo White automatycznie czyści swój obieg za pomocą wody po każdym włączeniu lub wyłączeniu urządzenia. Zapewnia to optymalną higienę ekspresu oraz doskonały, świeży smak każdej filiżanki kawy.

Rekomendowana cena ekspresu SM5478/10 wynosi 3 579 pln.

Dostępne są także inne modele ekspresów PicoBaristo: HD8926/29, SM3061/10, SM5460/10, SM5470/10, SM5473/10 oraz SM5479/10 o różnych kolorach wykończenia.


[1] W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony