Pełnia naturalnego smaku w soku i sorbecie

Nowa wyciskarka HR1933 umożliwia wyciśnięcie zdrowych i pysznych soków z przeróżnych owoców i warzyw oraz przygotowanie całkowicie naturalnego sorbetu z mrożonych składników.

hr1933Warzywa i owoce zawierają cenne witaminy i minerałów, dlatego powinniśmy spożywać ich duże ilości. A czy wiesz jak sprawić, by stały się pyszną przekąską? Najlepiej wycisnąć z nich sok i tym samym przemycić do diety więcej warzyw i owoców! Dzięki wyciskarce możesz eksperymentować i wyciskać warzywa i owoce, których normalnie byś nie użył, bo nie czuć ich smaku lub po prostu ich nie lubisz. Nowy model wyciskarki Philips HR1933 pozwala także przygotować sorbety z mrożonych owoców. To dopiero zdrowa i smaczna przekąska!

Wyciskając składniki do ostatniej kropli, wyciskarki Philips pomagają wydobyć z nich wszystko, co najlepsze. Doskonałe rezultaty osiągają się w trzech krokach: najpierw składniki zostają rozdrobnione na mniejsze kawałki z wykorzystaniem technologii MicroMasticating. Następnie zostają one upchnięte do komory tłoczącej, gdzie pod wpływem wyższego ciśnienia otwierają się w nich tysiące maleńkich komórek pełnych witamin, składników odżywczych i błonnika. W końcu niewielkie, ale mocne tłoki ślimakowe pozwalają wycisnąć do 90%[1] zawartości owoców. W wyciskarce sok przygotujesz zarówno z miękkich, jak i twardych składników, a także zieleniny i nasion. Możesz nawet używać niektórych rodzajów orzechów, takich jak migdały, aby przygotować mleko.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nowy model wyciskarki HR1933 został wyposażony w dodatkowy specjalny wałek, dzięki któremu przygotujesz naturalne sorbety. Aby zamienić mrożone owoce w pyszny sorbet, wystarczy wrzucić je do otworu na składniki, wyciskając je w taki sam sposób jak przy robieniu soków. Tym razem sorbet będzie wpadał do pojemnika, w którym zwykle gromadzi się miąższ. Po chwili będziesz się cieszyć kremowym deserem z ulubionych owoców, którym możesz się rozkoszować bez wyrzutów sumienia!

Wyciskarki Philips Avance trzeba też docenić za łatwość mycia. Wszystko dzięki funkcji QuickClean i elementom pozbawionym ostrych krawędzi - pozostałości włókien i cząstki składników spłuczesz błyskawicznie pod bieżącą wodą, a całe urządzenie umyjesz w 1 minutę! Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem.

Ponadto, nowa wyciskarka Philips została zaprojektowana z myślą o użytku domowym i dlatego zajmuje niewiele miejsca na kuchennym blacie. Urządzenie ma tylko 11 cm szerokości. dzięki czemu wyciskarka może zawsze stać na blacie. A to pozwali Ci na częstsze przygotowywanie soków i sorbetów i tym samym wprowadzenie do diety więcej cennych składników.

Rekomendowane ceny wyciskarek wolnoobrotowych Philips wynoszą:

  • HR1933/20 – 1659 PLN

  • HR1897/30 – 1479 PLN

  • HR1896/70 – 1349 PLN

  • HR1895/80 – 1259 PLN


[1] Dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony