Multicooker idealny na lato

Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie, w którym można łatwo i szybko przygotować ulubione posiłki. Teraz dzięki promocji „Kup multicooker i odbierz misę w prezencie” możesz gratis otrzymać dodatkową misę do urządzenia.

multicookerSezon wyjazdów na urlop, kemping czy rodzinną działkę rozpoczęty. Z wielofunkcyjnym urządzeniem Multicooker podczas letnich wypadów nie musisz jednak rezygnować z domowej kuchni i zdrowego odżywiania. Dzięki ruchomej rączce i niewielkiemu rozmiarowi z łatwością przeniesiesz i zabierzesz go ze sobą na wakacje, by w łatwy i szybki sposób przygotować domowe posiłki, nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do własnej kuchni. Multicooker z powodzeniem zastąpi Ci zarówno tradycyjny garnek, patelnię, jak i parowar, mikrofalówkę czy nawet piekarnik!

Gotowanie w wielofunkcyjnym urządzeniu jest ponadto proste i nie wymaga wiele uwagi, ponieważ potrawy gotują się automatycznie. Multicookery posiadają zarówno kilkanaście automatycznych programów, jak i ręczne ustawienia temperatury (występują różnice pomiędzy modelami). Dzięki temu masz więcej czasu, by oprócz gotowania cieszyć się urlopem i czasem spędzonym z najbliższymi. Dodatkowo z funkcją opóźnionego startu (do 24h) Twoje dania mogą być zawsze gotowe na czas, a Ty nie musisz wracać wcześniej np. z plażowania, by przygotować obiad. To Multicooker poczeka na Ciebie z ciepłym daniem, gdyż urządzenie wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu i przełącza na funkcję utrzymywania ciepła. Urządzenia posiadają łatwy w obsłudze czujnik dotykowy i czytelny wyświetlacz cyfrowy z zegarem i minutnikiem. Dla zachowania bezpieczeństwa i komfortu rodziców Multicookery posiadają zabezpieczenie przed dziećmi.

W Multicookrze przygotujesz wiele prostych jednogarnkowych potraw, upieczesz ciasta, jak i ugotujesz bardziej skomplikowane dania - w sam raz na rodzinny niedzielny obiad. Urządzenie świetnie sprawdzi się także dla osób, które z powodu alergii unikają wakacyjnych barów i restauracji oraz dla rodziców podróżujących z małymi niejadkami, które uwielbiają tylko domowe obiadki. Inspiracji na nowe dania możesz też szukać w dołączonej do Multicookera książeczce z przepisami wraz z dokładnym opisem przygotowania.

Multicooker pomoże odmienić Twoją wakacyjną kuchnię, a biorąc udział w promocji „Kup multicooker i odbierz misę w prezencie” możesz gratis otrzymać dodatkową misę do Multicookera 5 l o wartości rynkowej 99,00 zł. Misa Multicookera jest na tyle estetyczna, że możesz bez obaw postawić ją na stole, a w drugiej przygotowywać kolejny posiłek, dlatego z pewnością dwie misy przydadzą się nie tylko podczas wakacji. Modele objęte promocją to: HD3037/70, HD3167/70, HD3167/71, HD4731/70, HD4749/70. Promocja potrwa od 25 kwietnia do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów (o przyznaniu nagrody decyduje kolejność wpływania zgłoszeń).

Więcej informacji o urządzeniu i promocji znajdziesz na stronie: www.philips.pl/multicooker

Rekomendowane ceny Multicookerów objętych promocją wynoszą:

Multicooker HD3037/70          - 549 pln

Multicooker HD3167/70          - 589 pln

Multicooker HD3167/71          - 589 pln

Multicooker HD4731/70          - 629 pln

Multicooker HD4749/70          – 669 pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony