Promocja wciągająca VAT!

1 marca wystartowała promocja, w ramach której przy zakupie odkurzacza cylindrycznego (workowego lub bezworkowego) lub żelazka tradycyjnego marki Philips za minimum 279 zł, można odzyskać równowartość podatku VAT (23%). Promocja potrwa do 30 kwietnia.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego odkurzacza lub żelazka tradycyjnego albo wymianą na nowe urządzenie, wybierz markę Philips i skorzystaj z Promocji wciągającej VAT!


 

Promocja oznacza, że kupując odkurzacz cylindryczny workowy lub bezworkowy lub żelazko tradycyjne Philips za minimum 279 pln, można odzyskać 23% wartości zakupionego produktu, czyli równowartość podatku VAT. Aby skorzystać z promocji i odzyskać 23% wartości VAT zakupionego produktu, należy w ciągu 7 dni od daty zakupu wypełnić i wysłać formularz uczestnictwa, dołączyć czytelną kopię dowodu zakupu i oryginalny kod kreskowy wycięty z bezpośredniego opakowania produktu. W ciągu 30 dni otrzymasz zwrot przelewem na konto. Promocja wciągająca VAT trwa od 1 marca do 30 kwietnia 2017 roku. Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie www.philips.pl/wciagnijvat.

Promocją są objęte wszystkie modele odkurzaczy workowych i bezworkowych marki Philips. Odkurzacze workowe wyróżniają się unikalną technologią Airflow Max i wydajnym silnikiem, przez co maksymalizują skuteczność odkurzania przy mniejszym zużyciu energii, a w odkurzaczach bezworkowych dzięki technologii NanoClean otwieranie pojemnika jedną ręką ułatwia wysypywanie kurzu, który nie przykleja się do ścianek. Zastosowany w odkurzaczach Philips filtr antyalergiczny z certyfikatem ECARF zatrzymuje do 99,9% drobinek kurzu i alergenów, a certyfikat ECARF potwierdza, że wydmuchiwane powietrze jest czystsze i bezpieczniejsze dla alergików. W dodatku ich wysoka jakość i efektywność potwierdzona jest wydłużonym okresem gwarancji, który wynosi 5 lat.

Z kolei objęte promocją żelazka tradycyjne cechują się wysoką jakością  docenioną przez konsumentów, ponieważ Philips jest marką numer 1 na rynku żelazek na świecie*. Żelazka posiadają kilka niezbędnych funkcji, które sprawiają, że ich obsługa jest niezwykle łatwa, a prasownie dużo szybsze. Po pierwsze, funkcję automatycznego wyłączania (tzw. Strażak), która zapewnia bezpieczeństwo podczas prasowania oraz pozwala oszczędzać energię. Po drugie, ceramiczne stopy, które są wysoce odporne na zarysowania, gładko przesuwają się po każdej tkaninie i są bardzo łatwe w czyszczeniu. Po trzecie, wysoką moc żelazek (2400-3000 W) zapewniającą szybkie nagrzewanie, a silny wyrzut pary do 230 g skutecznie wyprasuje wszystkie typy odzieży. W dodatku, w ofercie żelazek tradycyjnych możesz znaleźć również modele z technologią OptimalTemperature, dzięki której nie musisz już regulować temperatury, a każdą tkaninę wyprasujesz bez ryzyka przypalenia.

*Źródło Euromonitor International kategoria – żelazka; sprzedaż detaliczna 2012-2015.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony