Ranking liceów - Kraków

Buty - Męska Kolekcja Kazar na sezon wiosna-lato 2012  Email
Moda i styl
Wpisany przez Mirek   
piątek, 16 marca 2012 11:25

Męska Kolekcja Kazar na sezon wiosna-lato 2012 jest elegancka, nowoczesna i lekka. Przełamuje utarte schematy. Awangarda towarzyszy stylowi codziennemu i wizytowemu. Biała wyrazista podeszwa, espadrylowe wykończenia i perforacje to mocne akcenty nadające Kolekcji letni charakter. Mokasyny zyskały nowy wygląd dzięki oryginalnym tłoczeniom, kontrastującym przeszyciom i wykończeniom.

Linia klasyczna odważnie prezentuje najważniejsze tendencje w modzie, staje się mniej konwencjonalna. Sportowa elegancja to efekt połączenia klasycznego półbuta i sportowej podeszwy; propozycja, dla mężczyzn ceniących elegancję także w swobodnym, weekendowym wydaniu. W kolorystyce dominują piaskowe beże, brązy, odcienie granatu i szarości. W tym sezonie czerń dzięki nowatorskiemu wzornictwu, lekkiej stylistyce i ciekawym jasnym detalom odnalazła swoje alter ego.

 

Nowa męska Kolekcja Kazar jest wyjątkowo odważna. Doskonale wpisuje się w styl wizytowy i casualowy, nie uznaje kompromisu w kwestii trendów. Pomimo swej różnorodności i łączenia kontrastów jest spójna i elegancka. Pokazuje nowe perspektywy w męskiej modzie.

„(…) Fantastyczne buty, (…) każdy z Panów znajdzie coś dla siebie. I ten mężczyzna, który ma jacht i ten mężczyzna, który biega do szkoły. Jest naprawdę szeroka, świadoma, dobrze skompilowana mieszanka tego, co się nosi na świecie i tego, co mamy w tendencjach, czyli tak naprawdę: wygoda, styl i elegancja”

Anna Męczyńska – stylistka o męskiej kolekcji Kazar wiosna-lato 2012

{gallery}kazar/2{/gallery}

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony