Ranking liceów - Kraków

Nowa kolekcja Atlantic w salonach Time Trend  Email
Moda i styl
Wpisany przez Marta Polakow   
niedziela, 20 lutego 2011 23:18

Salony Time Trend, oferujące największy wybór zegarków Atlantic, wprowadziły nową kolekcję tej marki. Flagowym produktem jest elegancki czasomierz Worldmaster 1888 Power Reserve. Uwagę zwracają także inne, dostępne modele, nad którymi warto się pochylić. Poniżej kilka wybranych przez salony Time Trend propozycji dla mężczyzn z klasą.


atlanticWorldmaster 1888 Power Reserve – moc pod kontrolą

Liczba 1888 pojawiająca sie w nazwie zegarka to rok powstania szwajcarskiej firmy Atlantic. Od ponad 120 lat marka utrzymuje najwyższy poziom wykonania, zaskakuje dbałością o każdy szczegół i przede wszystkim umiejętnie łączy klasykę i tradycję z nowoczesną technologią.

Skupiając się jednak na najnowszym zegarku Worldmaster 1888 Power Reserve, posiada on specjalny wskaźnik siły naciągnięcia sprężyny, który sygnalizuje liczbę godzin, jaka pozostała do kolejnego nakręcenia. Dodatkowy zegar na tarczy wygląda jak wskaźnik mocy silnika samochodu, co wyjątkowo przypadło do gustu kierowcy rajdowemu, Krzysztofowi Hołowczycowi. Sportowiec od lat współpracuje z marką Atlantic, doceniając elegancję, styl i niezawodność jej zegarków.

Warto zwrócić uwagę na ręcznie nakładane na tarczy Worldmaster 1888 Power Reserve indeksy godzinowe oraz szklany dekiel od spodu zegarka, dzięki któremu doskonale widać niezawodny mechanizm. Salony Time Trend polecają ten model mężczyznom o wyrafinowanym guście, lubiącym ekskluzywne, eleganckie dodatki.

Cena w salonach Time Trend oraz na www.timetrend.pl – 4 850,00 zł.


atlanticAtlantic Seagold – luksus z najwyższej półki

Model Seagold można nazwać Rolls Royce’m wśród zegarków z kolekcji Atlantic. To klasyka i elegancja w najlepszym, najbardziej wysmakowanym wydaniu. Zegarek pełni funkcję wysublimowanej biżuterii, gdyż koperta oraz bransoleta zostały wykonane z 14-karatowego złota. Atlantic Seagold powstał dla mężczyzn, którzy cenią luksus i przepych (wykorzystano 50 g złota), ale z klasą i stylem. Zegarek idealnie komponuje się z różnymi krojami garniturów i marynarek od sportowych i klubowych, przez stójkowe i smokingowe.


Cena w salonach Time Trend oraz na www.timetrend.pl – 15 300,00 zł
atlanticAtlantic Seahunter 330 – męska siła każdego dnia

Seahunter to jedna z najbardziej popularnych i uniwersalnych kolekcji Atlantic, ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem mężczyzn oraz kobiet, doradzających w wyborze. W modelu 330 uwagę zwraca solidna bransoleta oraz koperta wykonana ze stali szlachetnej. To idealne zestawienie jakości, parametrów i ceny. Zegarek jest oparty o mechanizm kwarcowy. Wodoszczelność sięga 100 metrów, co doceni niejeden wilk morski używający Seahunter’a 330.

Cena w salonach Time Trend oraz na www.timetrend.pl – 910,00 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony