MĘSKI SPOSÓB NA ZIMĘ

Tej zimy mężczyźni nie będą marznąć. Nie będą też potrzebować znienawidzonych przez wielu kalesonów. Nadchodzi nowa era w modzie męskiej. Kolarki i długie bokserki to nowe modele bielizny męskiej, które wprowadziła właśnie marka Atlantic.

Trudno znaleźć mężczyznę, który lubi nosić tradycyjne kalesony. Według wielu odbierają męskości nawet największemu macho. Ale co zrobić, gdy słupek rtęci spada 10 stopni poniżej zera? Do tej pory nie było innego rozwiązania, niż sięgnąć po kalesony. Potrzeby mężczyzn wzięli pod uwagę projektanci Atlantic, którzy stworzyli dwa nowe modele bielizny męskiej – long boxers czyli długie bokserki i kolarki. Oba kroje przypominają szorty i boxerki, ale dzięki długim nogawkom są idealne na zimę. Sięgają do kolan, więc chronią przed niskimi temperaturami, a jednocześnie pozwalają panom czuć się męsko niezależnie od pory roku.

bokserkiLong boxers

Long boxers to bokserki z wydłużoną nogawką, która kończy się tuż nad linią kolan. Wykonane z prążkowanej bawełny rib chronią przed zimnem, ale jednocześnie zapewniają swobodny przepływ powietrza. Rozporek i szeroka, miękka guma zewnętrzna gwarantują komfort noszenia. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i granatowej.

kolarkiKolarki

Kolarki, tak jak długie bokserki, sięgają do kolan. Różni je krój górnej części, który w kolarkach przypomina szorty z wyprofilowanym frontem, bez rozporka. Wysokiej jakości bawełna z domieszką elastanu sprawiają, że są one wyjątkowo wygodne. Atlantic proponuje dwie wersje nowego kroju – z cienką gumą wewnętrzną, w drobne paski lub gładkie z szeroką gumą zewnętrzną oraz nadrukiem na boku.


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony