Goodbye Appetite Man

Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, do pracy zamiast rowerem jeździsz samochodem (nawet jeśli jest to auto sportowe, nie czyni z ciebie sportsmena!), uwielbiasz jeść, a w weekendy robisz wypady z kumplami do pubu, pozbycie się nadmiaru kilogramów może być trudne. A ponieważ bycie na diecie wydaje ci się istną katorgą, odpuszczasz sobie odchudzanie i co parę tygodni luzujesz kolejne dziurki w pasku  do spodni...

Czy musisz wybierać między uczuciem sytości a wysportowaną sylwetką. Już na szczęście nie. Eksperci pomyśleli o mężczyznach i stworzyli innowacyjny suplement diety Goodbye Appetite man, który skutecznie zwalcza głód i daje natychmiastowe uczucie sytości. Składniki zawarte w Goodbye Appetite man (nasiona babki płesznik, glukomannan oraz fasolamina) sprawiają, że pęcznieje on w przewodzie pokarmowym i tym samym zapewnia natychmiastowe uczucie sytości. Znika chęć ciągłego podjadania, zaglądania do lodówki, spożywane porcje kurczą się bez szkody dla smaku i poczucia satysfakcji z jedzenia. Można skupić się na kształtowaniu sylwetki.

Goodbye Appetite man to 14 wygodnych i dyskretnych w stosowaniu saszetek. Możesz zabrać je ze sobą do pracy, na siłownię, na weekendowy wypad za miasto. Zawartość jednorazowej saszetki wystarczy rozpuścić w szklance wody i wypić przed większym posiłkiem i Voilà… nim się obejrzysz, staniesz się gorącym tematem…

Sugerowana cena:

GBA 14 saszetek    28, 00; 1 saszetka   1, 99

GBA 30 saszetek    59, 00;  1 saszetka   1, 99

Esencja Informacji:

Wersja 1

Chciałbyś pozbyć się wyhodowanej przez zimę oponki? Sięgnij po innowacyjny suplement diety Goodbye Appetite man. Preparat pęczniejąc w układzie pokarmowym zapewnia uczucie natychmiastowej sytości. Sylwetka prawdziwego mężczyzny bez wyrzeczeń w zasięgu ręki.

Wersja 2

Goodbye Appetite man to nowoczesny suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach pragnących osiągnąć sportową sylwetkę bez drastycznych diet. Zawiera naturalne składniki, które pęczniejąc w przewodzie pokarmowych zmniejszają uczucie głodu i zapewniają poczucie długotrwałej sytości. Goodbye Appetite Man to szybki i prosty sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Wersja 3

Suplement diety Goodbye Appetite man to preparat, który natychmiastowo zmniejsza głód. Preparat pęczniejąc w układzie pokarmowym zapewnia uczucie maksymalnej sytości przez wiele godzin.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony