Woda toaletowa Patrick Dempsey Legacy
Wpisany przez Kinga Sobieraj   

Patrick Dempsey Legacy to kolejna wyjątkowa woda toaletowa będąca efektem współpracy charyzmatycznego, wielokrotnie nagradzanego aktora filmowego z marką Avon. Stworzony w harmonii z naturą, łączy w jeden zapach wspomnienie spowitej mgłą puszczy oraz srebrzącymi się kroplami deszczu liści. Zdecydowanie klasyczny, elegancki i zmysłowy symbolizuje więź między pokoleniami. Wyrafinowany, pełny pasji zapach pozwoli każdemu mężczyźnie pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie. woda toaletowaPasja i ciekawość świata – tym właśnie kierował się Patrick Dempsey przy współtworzeniu swojego zapachu. Legacy przywodzi na myśl to wszystko, co pozostawiasz za sobą. Rozpalanie w innych pasji, która trwa przez całe życie… a nawet dłużej – mówi aktor.

Woda toaletowa Patrick Dempsey Legacy to inspirująca kompozycja pulsującej zmysłowością lawendy i aromatycznej bazylii. Mieszankę doprawiono pełnymi wyrafinowania akordami mchów i drzew, które dodają zapachowi wyrazistości i męskiej stanowczości, z których wyłania się doskonała kompozycja dopełniona nutami paczuli i cedru.

Zapach zamknięto w klasycznym, prostym flakonie, którego niewymuszona elegancja zainspiruje wszystkich mężczyzn, cechujących się nienagannym stylem.

Patrick Dempsey Legacy to idealny zapach dla pewnego siebie mężczyzny z pasją, który wie czego chce od życia i śmiało zmierza się z wszelkimi wyzwaniami, tak by jego życie było warte opowieści…

Nuta głowy: neroli, galbanum, bazylia

Nuta serca: mech, geranium, lawenda

Nuta bazy: paczuli, drzewo cedrowe, sekwoja

Pojemność: 75 ml

Cena regularna: 95 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony