Luksusowy zapach dla najbardziej wymagającego mężczyzny

AVON Premiere Luxe dla Niego to wyrafinowana drzewno-aromatyczna kompozycja, która powstała z myślą o pewnych siebie mężczyznach, którzy zawsze dążą do celu. Nowy zapach od AVON pozwoli im podkreślić pewność siebie, charyzmę i uwodzicielski czar. To idealna propozycja dla mężczyzn ceniących, luksus i ponadczasowy styl przełamany nutą oryginalności. Ta woda toaletowa to klasa sama w sobie.

luxe_menAVON Premiere Luxe dla Niego to symbol luksusu, dzięki oryginalnej kreacji zapachowej łączącej w sobie klasę i ekstrawagancję. W kompozycji wykorzystano niezwykle cenne w perfumiarstwie nuty zapachowe. Otwiera ją zmysłowy aromat liści paczuli, który sprawia, że woda toaletowa Premiere Luxe nabiera uwodzicielskiej głębi i jest esencją elegancji. Ponadto dzięki niej zapach jest trwały i utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. W sercu kompozycji króluje wetiwer – jedna z najważniejszych nut występujących w męskich perfumach. Wetiwer odpowiada za trawiastą świeżość zapachu i sprawia, że staje się on wyrazisty, a przy tym prawdziwie męski. Całość zamyka cenne i rzadko obecne w męskich perfumach, drewno gwajakowe nazywane „wiecznym”. Jego balsamiczna woń utrwala zapach i dodaje kompozycji żywicznego aromatu. Drewno gwajakowe to akord zmysłowej ekstrawagancji.

Flakon Premiere Luxe dla Niego został wykonany z masywnego, czarnego szkła. Zdobią go ciekawe żłobienia i złote aplikacje. Jego prostota sprawia, że jest gustowny i luksusowy.

Dostępność: od 20 stycznia 2015 r.

Zapach można zamówić u Konsultantek AVON lub poprzez stronę www.avon.pl, a także kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Cena regularna: woda toaletowa AVON Premiere Luxe dla Niego 75 ml, 89 zł

Nuta głowy: liście paczuli

Nuta serca: wetiwer

Nuta bazowa: drewno gwajakowe

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony