JAKI JEST IDEAŁ MĘŻCZYZNY XXI WIEKU?

Metroseksualny, drwal, a może uberseksualny? Jaki mężczyzna najbardziej interesuje kobiety? Panowie często zadają sobie to pytanie. Radosław Majdan podpowiada: nieważne czy z brodą i w koszuli w kratę, czy w eleganckim garniturze - ideał mężczyzny XXI wieku musi być zdrowy, wysportowany i zadbany!

vabumPokutujący w Polsce stereotyp, że dbanie o siebie zarezerwowane jest tylko dla kobiet, na szczęście odchodzi do lamusa. Mężczyźni znani z pierwszych stron gazet dają wszystkim panom dobry przykład i znajdują wielu naśladowców. Bycie modnym to nie tylko fryzura, czy ubranie zgodne z trendami. To przede wszystkim dbałość o swoją kondycję, pozytywna energia i … świeży zapach.

Modny mężczyzna – zdrowy i wysportowany

Sprawne ciało, promienna skóra i zdrowe zęby to dzisiaj standard, do którego nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Współcześni panowie są coraz bardziej świadomi tego, że o zdrowie należy dbać każdego dnia. Interesują się tym, co jedzą, a często sami gotują pyszne i zdrowe posiłki. Uprawiają też sport, wiedząc, że regularna aktywność fizyczna pozwoli im utrzymać odpowiednią sylwetkę i wzmocni ich kondycję. Każdy, kto złapał sportowego bakcyle czuje przypływ sił witanych i poprawę nastroju. Sport to bowiem świetny sposób na odstresowanie i wzrost samooceny. - Nieważne czy grasz w piłkę czy koszykówkę, chodzisz na siłownię czy uprawiasz jogging. Znajdź dyscyplinę, która sprawi Ci radość, dzięki temu nie będziesz szukać wymówek, aby sobie odpuścić. Jeśli tylko będziesz konsekwentny, szybko zobaczysz efekty. Sport uwalania od napięć i stresu, dodaje energii, a wysportowana sylwetka sprawi, że będziesz nie tylko zdrowszy i bardziej atrakcyjny, ale poczujesz większą pewność siebie – zachęca Radosław Majdan.

Modny mężczyzna – zadbany i pachnący

Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są ważne, ale nieodłącznym atrybutem współczesnego mężczyzny jest także dbałość o wygląd zewnętrzny. Nie chodzi tu jednak o ślepe podążanie za trendami. Modny i dbający o siebie mężczyzna ubiera się stosownie do okazji i swojej sylwetki. Posiada przynajmniej jeden idealnie skrojony garnitur na oficjalne okazje, nawet jeżeli na co dzień i do pracy preferuje styl casualowy. Dopełnieniem idealnego wyglądu będzie stosowanie kilku odpowiednio dobranych kosmetyków. – Jeśli chcemy być atrakcyjni nie możemy zapominać o perfumach - często to właśnie zapach uwodzi kobiety i jest wyznacznikiem tego, że mężczyzna o siebie dba. W sezonie wiosenno-letnim polecam energetyczne perfumy zapach VABUN SPORT, powstałe z myślą o aktywnych panach, uprawiających sport. Zapach otwiera bergamotka i świeża lawenda, a kończą akcenty suchego drzewa cedrowego i sandałowego. Ta niezwykła mieszanka tworzy wrażenie pewności siebie, męskości i elegancji - mówi Radosław Majdan, twórca marki kosmetycznej dla mężczyzn VABUN.

Sugerowane ceny detaliczne perfum Vabun: 99 zł/opakowanie 100 ml

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony