ZASKOCZ SWOJĄ KOBIETĘ… URLOPEM

Twierdzisz, że planowanie urlopu jest niemęskie. Nie lubisz przeglądać ofert, bo wszystkie wydają Ci się jednakowe. Poza tym uważasz, że do szczęścia wystarczy Ci dach nad głową i kawałek podłogi do spania. Innymi słowy - wychodzisz z założenia, że Twoja kobieta dużo lepiej poradzi sobie z organizacją urlopu, więc po co jej przeszkadzać. Zmień to i w tym roku to Ty zaplanuj Wasz wspólny wyjazd! Na pewno Twoja fatyga zostanie doceniona.

Zdobądź uznanie w oczach Ukochanej…

Pomyśl, jak bardzo zaskoczona będzie Twoja partnerka kiedy dowie się, że zaplanowałeś spontaniczny wyjazd we dwoje. W zależności od tego, jak lubicie spędzać wolny czas i czym się interesujecie, możesz zorganizować  wyjazd tematyczny, np. „muzealnym szlakiem” czy też „historycznym szlakiem” i zaplanować go w taki sposób, aby zobaczyć jak najwięcej atrakcji w danej okolicy. Jeśli natomiast wolicie ciszę i spokój tu również wybór jest bardzo duży. Czeka na Was wiele gospodarstw agroturystycznych, kwater prywatnych i nie tylko.

Jeżeli jednak przerażająca wizja przekopywania się przez grube katalogi, dzwonienia, pytania o wolne terminy i organizowania atrakcji jest silniejsza niż perspektywa widoku zachwyconej wybranki, podpowiemy Ci jak zorganizować Wasz wspólny wyjazd bez większego wysiłku.

Wyjazdy krajowe lepsze od zagranicznych

Według badań przeprowadzonych przez Instytut Turystyki w pierwszym kwartale 2011 roku o jedną czwartą wzrosła liczba wyjazdów krajowych w stosunku do roku poprzedniego. Co więcej wzrosło zainteresowanie wyjazdami krajowymi oraz organizacją wypoczynku we własnym zakresie. Z raportu wynika również, że Polacy zaczynają doceniać pensjonaty (21%), gospodarstwa agroturystyczne (6%), domy wycieczkowe (5%) oraz kwatery prywatne (6%).

Wyraźnie spadło zainteresowanie zakwaterowaniem w motelach i hotelach w przypadku wyjazdów długoterminowych - z 9% w roku ubiegłym, do 2% obecnie. Wyniki badań świadczą o tym, że Polacy zwracają coraz większą uwagę na koszty związane z zakwaterowaniem i chętniej wybierają ofertę tanich noclegów.

- Polacy zaczęli dostrzegać plusy samodzielnego planowania wyjazdów. Korzystając z Internetu i wciąż udoskonalanej technologii, można już nie tylko zobaczyć zdjęcia danego ośrodka i uzyskać do niego kontakt, ale również zarezerwować wybrany pokój online, znaleźć interesujące atrakcje turystyczne w okolicy, sprawdzić odległości i zaplanować wszystko dosłownie za „jednym kliknięciem” – mówi Katarzyna Czajka - Koordynator Projektu Ideatur.pl, serwisu skupiającego bazę mniejszych kompleksów noclegowych.

Internet skarbnicą wiedzy

Jak więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Nie napracować się przy organizacji urlopu i zasłużyć na uznanie w oczach partnerki? Świetnym pomocnikiem będzie dla Ciebie Internet. Bez wychodzenia z domu poznasz dzięki niemu praktycznie wszystkie możliwości. Wyszukasz nocleg w interesującej Cię lokalizacji, sprawdzisz dostępne terminy, ceny, bez problemu dokonasz też rezerwacji. Dzięki zdjęciom ośrodków zobaczysz czy dany wystrój, wnętrza i klimat będą Wam odpowiadały i sprzyjały wypoczynkowi. W dzisiejszych czasach nie kupujesz już kota w worku, wszystko jest objaśnione i pokazane, masz pewność, że miejsce w które wyjedziecie będzie takie jakie wybierzesz.

- To właśnie przewaga Internetu nad drukowanymi katalogami. W sieci wszystkie dane, zdjęcia, informacje aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu konsumenci nie są wprowadzani w błąd. Oczywiście działa to w obie strony: korzystają na tym klienci jak również właściciele ośrodków – dodaje Katarzyna Czajka z Ideatur.pl

Wystarczy więc, że zdecydujesz, w który region Polski chcecie wyruszyć, a całą resztę szybko załatwisz w sieci, bez wychodzenia z domu, a nawet pisania e-maili czy telefonowania do ośrodków noclegowych. Aby jednak nie było aż tak łatwo, szczegóły wyjazdu musisz opracować samodzielnie. Najlepiej znasz swoją ukochaną, wiesz jak lubi spędzać czas, więc Internet nie jest w stanie Cię w tej kwestii wyręczyć. Ewentualnie może Ci pomóc, ukazując możliwości i podsuwając swoje propozycje.

Planowanie urlopu nie boli

Dzięki Internetowi przekonasz się, że zorganizowanie urlopu nie jest wcale tak straszne, jak mogłoby Ci się początkowo wydawać. Wszystko załatwisz szybko, sprawnie i bez problemów, a podziw i uznanie, które zyskasz u swojej „lepszej połówki” pozostanie na bardzo długo. Dlatego nie masz na co czekać. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście gdzie wyjedziecie, zrób to już teraz. Podejmij męską decyzję i zaskocz swoją ukochaną… urlopem.

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony