Wynajmij oczyszczacz powietrza Philips już od 3 zł dziennie!

Niepokoją Cię informacje na temat jakości powietrza w Polsce? Wynajmij oczyszczacz powietrza Philips już za niecałe 3zł dziennie i zadbaj o czystsze powietrze w Twoim domu!


Smog to realny problem wielu polskich miast i terenów uprzemysłowionych, gdzie normy dla stężenia pyłów są regularnie przekraczane. Nasz kraj jest przez to niechlubnym liderem zanieczyszczenia powietrza w Europie. Zanieczyszczenia z zewnątrz przedostają się niestety także do domów, mieszkań, biur i mogą mieć realny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Najskuteczniejszą bronią w walce o czyste powietrze w domu jest więc oczyszczacz powietrza.

Marka Philips od samego początku wprowadzenia oczyszczaczy powietrza na polski rynek zastanawiała się, jak może być jeszcze bliżej konsumentów i ułatwić im dostęp do zdrowszego powietrza w domu.  Dla wielu osób cena urządzeń to istotna bariera zakupowa, tym bardziej, że smog jest problemem sezonowym. Właśnie dlatego Philips uruchomił projekt, który umożliwia wynajem oczyszczacza już od niecałych 3 zł dziennie.

Jak działa program? Wystarczy wejść na stronę www.usunsmog.pl/wypozycz-oczyszczacz, wybrać oczyszczacz, wypełnić formularz i dokonać płatności. W przypadku zamówienia w dni robocze oczyszczacz zostanie dostarczony już w ciągu 24h. Dostawa oraz zwrot oczyszczacza są darmowe. Pierwsza płatność zostanie pobrana 7 dni od momentu zakupu (wypełnienia formularza). Co miesiąc system automatycznie pobierze opłatę z podanego konta. Po 24 miesiącach oczyszczacz staje się Twoją własnością. W każdej chwili możesz jednak z niego zrezygnować. W tym celu należy wejść na stronę i dokonać anulacji zamówienia oraz odesłać urządzenie na koszt producenta. - To bardzo elastyczne rozwiązanie, które nie ma ukrytych kosztów – Philips nie pobiera kaucji ani żadnych dodatkowych opłat o ile oczyszczacz nie zostanie zniszczony. Konsument nie poniesie też kosztów wymiany filtrów – tłumaczy Izabela Rogulska, PR Manager Philips Personal Health.

Z oczyszczaczami powietrza Philips możesz mieć pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze. Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5, czyli tych, których stężenie jest obecnie w powietrzu zbyt duże oraz 4-stopniowy wskaźnik kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym. Ponadto, gdy zanieczyszczenie wzrośnie do niepokojącego poziomu oczyszczacz zareaguje automatycznie i przefiltruje je. Dzięki oczyszczaczowi powietrza Philips wreszcie będziesz mógł odetchnąć czystszym i zdrowszym powietrzem w swoim domu.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony