Oczyszczacz z podwójnym działaniem

Dzięki zaawansowanej technologii oczyszczania, aerodynamicznej konstrukcji, wieloetapowemu systemowi filtracji oraz precyzyjnemu czujnikowi AeraSense, który monitoruje jakość powietrza w czasie rzeczywistym, nowy oczyszczacz Philips AC6608/10 zapewnia doskonałą wydajność usuwania zanieczyszczeń, typowych alergenów, lotnych związków organicznych i nieprzyjemnych zapachów.

ac660810Pyłki, roztocza, zarodniki pleśni i inne alergeny oraz szkodliwe cząsteczki smogu z zewnątrz wpływają na jakość powietrza w Twoim domu i mogą być zagrożeniem dla zdrowia domowników. Skutecznym rozwiązaniem na alergeny i zanieczyszczenia znajdujące się w domowym powietrzu jest jego oczyszczanie. Badania potwierdzają, że filtracja powietrza zmniejsza ilość alergenów i łagodzi objawy alergii, poprawiając samopoczucie alergików i nie tylko. Postaw więc na sprawdzony oczyszczacz powietrza, a jeśli poszukujesz bardzo wydajnego urządzenia do dużych przestrzeni, zdecyduj się na nowy model Philips AC6608/10 z 6 filtrami. Oczyszczacz bazuje na całkowicie naturalnych metodach oczyszczania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych oraz jest przyjazny dla alergików.

Konstrukcja z podwójnym wlotem powietrza pomaga wzmocnić strumień powietrza, aby zapewnić bardzo wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza CADR, który wynosi 657 m3/h. Oczyszczacz posiada też duży zasięg działania do 130 m2. Jest to więc idealne rozwiązanie do większych mieszkań, do domu czy nawet biura lub przedszkola.

Dzięki wieloetapowemu systemowi filtracji z 6 filtrami (po 3 z każdej strony) oczyszczacz skuteczne usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń i alergenów. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii AeraSense urządzenie samo monitoruje poziom zanieczyszczeń i na bieżąco informuje o jakości powietrza w pomieszczeniu, a Ty widzisz to od razu na 4-stopniowym wskaźniku kolorów. Barwa niebieska świetlnego wskaźnika symbolizuje powietrze wolne od alergenów i zanieczyszczeń, a czerwona pokazuje zbyt wysokie zanieczyszczenie powietrza. Możesz też sprawdzić numeryczny indeks alergenów AI (Indoor Allergen Index), w skali od 1 do 12 , gdzie 1 oznacza dobrą jakość powietrza, a 12 oznacza powietrze zanieczyszczone alergenami lub poprzez wskaźnik stężenia cząsteczek PM2,5

Oczyszczacz posiada 5 ustawień pozwalających wybrać właściwą prędkość wentylatora: cichy (nocny), 1, 2, 3, turbo. W trybie cichej pracy wentylator porusza się wolniej, a poziom hałasu jest obniżany, dzięki czemu Ty i Twoi domownicy możecie spokojnie spać przez całą noc. Dodatkowo lampki na urządzeniu można przygasić lub wyłączyć, w zależności od indywidualnych preferencji.

Z oczyszczaczem AC6608/10 możesz mieć pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze. Czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie szybko wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dodatkowo dla bezpieczeństwa możliwe jest zastosowanie blokady rodzicielskiej, by dziecko nie zmieniło ustawień oczyszczacza.

Rekomendowana cena oczyszczacza Philips AC6608/10 wynosi 3 799,00 pln.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony