Philips OLED 973 – obraz większy niż telewizor

Perfekcyjna jakość obrazu, europejskie wzornictwo i unikalna technologia Ambilight. To wszystko znajdziemy w nowym telewizorze marki Philips OLED 973, który właśnie pojawił się w sprzedaży. 65-calowy model łączy w sobie elegancki wygląd i nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak ekran OLED, procesor obrazu P5 Perfect Picture czy system Ambilight z trójstronnym podświetleniem. To nowa jakość oglądania telewizji, która ożywi każdy salon.


Perfekcyjna czerń i niezwykła głębia obrazu

Opatentowany przez markę Philips procesor przetwarzania obrazu P5 Perfect Picture cyfrowo optymalizuje wyświetlane materiały. Analizuje źródło obrazu, nadaje mu ostrości, płynności, zwiększa kontrast i ożywia kolory. Matryca OLED wyłącza lub przyciemnia pojedyncze piksele na ekranie, gwarantując perfekcyjną czerń o niespotykanej głębi, naturalne odcienie skóry i niezwykle żywe kolory. Spektrum dostępnych kolorów obejmuje w tym modelu 99% kinowej przestrzeni barw DCI-P3. Dla odbiorcy oznacza to obraz w barwach dokładnie takich, jakie były w zamyśle reżysera. Co więcej, model OLED 973 eliminuje tak zwany judder, czyli skokowe wyświetlanie ruchomego obrazu, które wynika z zapisywania filmów w 24 klatkach. To dzięki systemowi Perfect Natural Motion, który sprawia, że widzowi nie umknie żaden szczegół nawet najbardziej dynamicznego filmu akcji czy emocjonującej rozgrywki piłkarskiej.

Salon wypełniony światłem

Wyróżnikiem telewizorów Philips jest unikatowa technologia Ambilight, czyli system podświetlenia z tyłu ekranu, który emituje na ścianę światło w barwach odpowiadających wyświetlanym obrazom. Nowy OLED 973 jest zaopatrzony w system Ambilight Spectra XL, który wzmacnia wyjątkową żywotność kolorów i zapewnia możliwie najlepsze doznania wizualne. Umieszczone z tyłu telewizora diody LED nie tylko potęgują kolor i kontrast obrazów wyświetlanych na ekranie, ale pozwalają im „wychodzić” poza ekran wnosząc oglądanie telewizji na zupełnie nowy poziom i tworząc niepowtarzalną atmosferę. System Ambilight można w dowolnej chwili wyłączyć lub dostosować do własnych potrzeb w taki sposób, by oświetlenie pasowało do każdego pomieszczenia, np. ustawiając wyświetlanie odpowiednie dla koloru ściany za telewizorem albo włączając tryb muzyki, w którym kolory zmieniają się wraz z dźwiękiem. Światła LED można uruchomić także wtedy, gdy telewizor jest wyłączony, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Design w najlepszym wydaniu

Projektanci marki tworząc kolejne modele, bazują przede wszystkim na tradycji europejskiego wzornictwa, łącząc je z aktualnymi trendami.

Nasz najnowszy, flagowy model OLED 973 to nowy krok w rozwoju europejskiego wzornictwa. Charakteryzuje go niezwykle smukła, szklana obudowa która sprawia, że bezdyskusyjnie pasuje do każdego wnętrza. Zadbaliśmy również o dźwięk. Zastosowany w tym modelu inteligentny system dźwięku i stylowy soundbar, pokryty wysokiej klasy materiałem duńskiej firmy Kvadrat, sprostają wymaganiom nawet największych melomanów – powiedział Rod White, Global Chief Designer Philips TV. Do modelu OLED 973 dołączony jest także nietuzinkowy, uproszczony pilot, ze zredukowaną liczbą przycisków, wykorzystujący sterowanie głosem systemu Android, który jeszcze bardziej usprawnia nawigowanie.

Dodatkowym atutem nowego modelu telewizora Philips jest wysokiej klasy, zintegrowany 60W system dźwięku 6.1 w standardzie. Soundbar może być umieszczony pod telewizorem lub zamocowany na ścianie. Ponadto, zastosowane w elementach wykończenia naturalne materiały sprawiają, że model ten jest elegancką, minimalistyczną ikoną stylu.

Philips OLED 973 dostępny jest w ofercie internetowej sklepu Komputronik oraz sklepów specjalistycznych z wysokiej jakości sprzętem RTV i wybranych salonach stacjonarnych.

Rekomendowana cena detaliczna – 15 999 zł

https://www.youtube.com/watch?v=HO7Qi3AKbRE

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony