Nowoczesny sposób na czystszy, zdrowszy dom

Innowacyjne produkty marki Philips pomogą Ci sprawić, że Twoje mieszkanie będzie zawsze czyste i bez kurzu, pyłów, alergenów oraz bakterii. Odkurzacz workowy Performer Ultimate z podświetlaną nasadką pozwala dostrzec nawet ukryty kurz, pionowy, bezprzewodowy odkurzacz 3w1 zadba o łatwe utrzymanie porządku na co dzień, a oczyszczacz powietrza usunie z powietrza 99,97% pyłów i alergenów.

odkurzacz philipsChcesz zapewnić sobie i domownikom czystszy i zdrowszy dom? Starasz się tym bardziej, że masz w rodzinie alergików? Postaw na nowoczesne sposoby i nie trać czasu na ciągłe sprzątanie i irytowanie się brakiem efektów. Innowacyjne urządzenia marki Philips są zaprojektowane z myślą o polepszeniu komfortu życia w mieszkaniu oraz zmniejszaniu objawów alergii. Urządzenia posiadają opatentowany, unikalny system wielokrotnej filtracji, który wychwytuje i zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki pyłków czy kurzu, dzięki czemu pomogą Ci w sprytny i efektywny sposób sprawić, że mieszkanie będzie zawsze czyste i wypełnione zdrowszym powietrzem.

Nowy odkurzacz Philips Performer Ultimate FC8955 dzięki rewolucyjnej podświetlonej nasadce TriActive LED pozwala dostrzec nawet ukryty kurz – czasami w miejscach, gdzie się nawet go nie spodziewasz. Podświetlana nasadka odkrywa kurz pod kanapą, fotelem czy stołem, a także w innych zakamarkach! Teraz Twoje sprzątanie może być naprawdę dokładne! Ponadto dzięki funkcji automatycznego włączania/wyłączania odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest używany, a pilot zdalnego sterowania sprawia, że nie trzeba się już schylać do urządzenia.

Co istotne, odkurzacz otrzymał certyfikat Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom. Powietrze wylotowe z pracującego odkurzacza jest oczyszczone z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, co na prawdę pozwala stworzyć w domu atmosferę przyjazną alergikom. Dzięki temu uzyskasz nie tylko czystszą podłogę, ale i czystsze powietrze w pomieszczeniu. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę albo zobacz film.

pro aqua A jeśli chcesz ułatwić sobie codzienne porządki, i uporać się z nimi raz, dwa, wypróbuj bezprzewodowy odkurzacz pionowy PowerPro Aqua 3w1, który pozwala odkurzyć i umyć podłogi twarde już za jednym pociągnięciem oraz posiada wbudowany odkurzacz ręczny. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają szybkie zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków nie tylko z podłóg twardych ale również z dywanów. Jak odkurzać i jednocześnie myć na mokro  zaschnięte zabrudzenia? Wystarczy przymocować zbiornik napełniony wodą, który zakończony jest wkładką z mikrofibry.. Co ważne, wyjątkowy, opatentowany system kontroluje uwalnianie wody, aby zapewnić optymalną wilgotność podczas czyszczenia wszystkich twardych podłóg, w tym parkietów.

pro aqua 2Dzięki odkurzaczowi ręcznemu odłączanemu od całości, szybko pozbierasz okruszki z kanapy, krzesła czy stołu, a dołączona mała turboszczotka świetnie zbierze sierść zwierząt z materaca, kanapy i innych miękkich powierzchni. Z kolei 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią umieszczony w odkurzaczu wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak pyłki, bakterie i alergeny. Dodatkowo dla zachowania higieny opróżnisz pojemnik na kurz jednym ruchem bez konieczności dotykania zabrudzeń.

Odkurzacz jest poręczny i wygodny w użyciu, można po niego sięgnąć w każdej chwili bez konieczności składania i włączania do kontaktu. W dodatku bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua zajmuje niewiele miejsca i jest elegancki, więc nie ma nawet konieczności chowania go do szafy. Z pewnością znajdziesz więc dla niego zastosowanie. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę albo zobacz film.

oczyszcz powietrzaPodstawą zdrowego domu jest oczyszczacz powietrza, który sprawi, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Oczyszczacz Philips AC3256 dzięki systemowi wieloetapowej filtracji skutecznie eliminuje z powietrza do 99,97% zanieczyszczeń o mikroskopijnej wielkości zaledwie 0,000002 cm, takich jak typowe alergeny, czyli pyłki, kurz, roz­tocza i sierść oraz bakterie, wirusy i szkodliwe gazy, a zwłaszcza groźne dla zdrowia cząsteczki PM2,5, na które jesteśmy narażeni najbardziej w okresie smogu. W oczyszczaczu zastosowano innowacyj­ne rozwiązanie AeraSense: gdy zanieczyszczenie powietrza w pomiesz­czeniu wzrasta do niepokojącego poziomu, jego niezwykle wrażliwy czujnik nie tylko o tym informuje na numerycznym wskaźniku, lecz także pobudza oczyszczacz do bardziej intensywnego działania. Dodatkowo specjalnie zaprogramowany tryb antyalergenowy jest bardziej czuły na alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak pyłki, kurz czy złuszczony naskórek zwierząt, i skutecznie je usuwa. Oczyszczacz AC3256 jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Produkt opatrzony znakiem rekomendacji Polskiego Towarzystwa Alergologiczne jest produktem przebadanym pod kątem alergologicznym, bezpiecznym dla alergików i polecanym przez specjalistów PTA

Oczyszczacz Philips przyda się w domu wtedy, gdy na zewnątrz jest smog, a także w sezonie pylenia - zatem cały rok urządzenie może dbać o zdrowsze powietrze dla wszystkich domowników. Więcej informacji o oczyszczaczu znajdziesz na stronie lub w filmie.

Wyposaż swój dom w innowacyjne urządzenia marki Philips, które zapewnią komfortowe warunki i pozwolą w prosty i efektywny sposób zapobiegać objawom alergii.

Rekomendowane ceny urządzeń Philips wynoszą:

Odkurzacz Performer Ultimate FC8955/09 - 1569,00 pln

Odkurzacz PowerPro Aqua FC6409/01 - 1569,00 pln

Oczyszczacz powietrza AC3256/10 - 2149,00 pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony